Devintą kartą paminėta Statybininkų diena 

Statybininkų diena minima antrąjį rugsėjo šeštadienį.

Mažeikių politechnikos mokyklos mokiniai šią šventę šventė jau devintą kartą.
Šventė prasidėjo mokyklos kiemelyje. Ją vedė apeigų ir švenčių organizatoriaus specialybės profesijos mokytojas Vaidas Andrijaitis.
Į šventiškai nusiteikusius dalyvius kreipėsi mokyklos direktorė Vida Lumpickienė. „Statybininkų dienos šventė - vienas didžiausių metų renginių mokyklos bendruomenėje. Statybos sektorius yra svarbiausias sektorius Lietuvoje. Į šią specialybę stoja daugiausiai mokinių,“- kalbėjo direktorė.
Tradiciškai prisistatė pirmo kurso mokiniai.
Visų specialybių profesijos mokytojai su mokiniais šventei pagamino didžiulius įrankius, kurie tarsi yra mokykloje įgyjamų specialybių simboliai – plaktukas, gitara, suvirinimo aparatas, elektrinė girlianda, pieštukas, molekulė.
Pagrindinis šventės akcentas - šventės dalyvių eisena Mažeikių miesto gatvėmis. Šiemet eisenos priekyje žygiavo Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos Sedos filialo pučiamųjų instrumentų orkestras, vadovaujamas Kęstučio Dvaržeckio. Eisenos metu visi mažeikiškiai buvo sveikinami su tarptautine Statybininkų diena ir kviečiami į koncertą mokyklos kiemelyje. Pakili nuotaika, skambantys orkestro maršai, geras oras džiugiai nuteikė ne tik eisenos dalyvius, bet ir miesto gyventojus, kurie stebėjo eiseną, mojavo, filmavo...
Pakeliui sustota pasisveikinti su artimiausiais kaimynais – Ventos progimnazija ir Kalnėnų pagrindine mokykla.
Grįžę į mokyklą visi vaišinosi statybininkų koše ir arbata.
Vėliau laukė pirmakursių krikštynos. Įdomias užduotis pirmakursiams buvo parengę apeigų ir švenčių organizatoriaus specialybės antro kurso mokiniai. Visos užduotys buvo susijusios su mokykloje ruošiamomis specialybėmis. Pirmakursiai buvo apdovanoti „fuksų“ medaliais.
Šių metų Statybininkų dienos renginį apvainikavo grupė „Žemaitukai“, kurios nariai – Ovidijus ir Linas – visus išjudino savo linksmomis dainomis.

„Žvilgsnio“ informacija

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

Budintis sargas  

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla