PRANEŠIMAS DĖL BIUDŽETINĖS ĮSTAIGOS
MAŽEIKIŲ POLITECHNIKOS MOKYKLOS PERTVARKYMO

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. spalio 10 d. nutarimu Nr. 1033 „Dėl biudžetinių profesinio mokymo įstaigų pertvarkymo į viešąsias įstaigas ir turto investavimo“ skaityti daugiau

Parašymo data: 2018-12-10

   

Kitoks požiūris į interjerą 

Profesijos mokytojos Asta Rimkienė, Vilma Ramanauskienė ir Bronislava Butnoriutė buvo nuvykusios apžiūrėti mobilaus namo ant ratų, sukurto iš senų nenaudojamų daiktų, kuris atvyko į mūsų miestą.

Mobilią ekspoziciją kuria Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos dėstytojų ir studentų komanda. Šis namas sukurtas įgyvendinant projektą „Darnūs namai“ ir turo metu lankosi net 60–tyje Lietuvos savivaldybių.
Besaikis vartojimas skatina augantį atliekų kiekį visame pasaulyje. Didžioji atliekų dalis patenka į sąvartynus, jų plotas didėja, neigiamai veikia dirvožemį, orą ir gruntinius vandenis, žmogaus sveikatą ir net klimato kaitą. Tai didelė problema, kuri savaime išsispręsti negali, todėl tik nuo mūsų pačių sąmoningumo priklauso, kaip tvarkytis su nebereikalingais daiktais, pakuotėmis – išmesti jas ar panaudoti naujam produktui pagaminti. Pasitelkę fantaziją, įdėję šiek tiek pastangų bei rankų darbo kone kiekvieną seną rakandą galime paversti originalia interjero detale ar naudingu buities reikmeniu.
Pavyzdžiui, sofą, fotelius ar stalą nesudėtinga pasigaminti iš medinių krovinių padėklų, įvairias lentynas galima susikurti iš nenaudojamų riedlenčių, slidžių, šviestuvus sumeistrauti iš stiklinių butelių, lovos užtiesalą ar kuprinę pasisiūti iš senų drabužių, pasidaryti papuošalų ir vienkartinių šiaudelių ir pan. Visa tai ir dar daugiau galima buvo pamatyti ekspozicijoje ir net pasigaminti pačiam vietoje.
Mokytojos pasisėmė naujų idėjų, kurias perteiks interjero apipavidalintojų, statybininkų, aplinkos apsaugos darbuotojų bei kitų profesijų mokiniams, pritaikys specialybės pamokose.

„Žvilgsnio“ informacija

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla