PRANEŠIMAS DĖL BIUDŽETINĖS ĮSTAIGOS
MAŽEIKIŲ POLITECHNIKOS MOKYKLOS PERTVARKYMO

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. spalio 10 d. nutarimu Nr. 1033 „Dėl biudžetinių profesinio mokymo įstaigų pertvarkymo į viešąsias įstaigas ir turto investavimo“ skaityti daugiau

Parašymo data: 2018-12-10

   

Apdovanoti mokyklos geriausieji 

Mažeikių politechnikos mokykloje jau dešimtą kartą vyko tradicinė geriausiųjų mokinių apdovanojimo šventė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.

Į šventiškai papuoštą salę rinkosi mokiniai, jų tėveliai, mokytojai, administracija. Iškilmingo atidarymo metu pasirodę „ateities žyniai“ simbolizavo nominacijas – „Už gerą lankomumą“, „Už gerą mokymąsi“, „Už aktyvią visuomeninę veiklą“. Simboline lazda renginio vedėjas – popamokinės veiklos organizatorius Vaidas Andrijaitis – vaizdavo ateitį - ateinantį šimtmetį. Geriausieji mokiniai kurs ateities Lietuvą...
Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Vida Lumpickienė, ji padėkojo geriausiems mokiniams, jų tėveliams, mokytojams: „Noriu padėkoti mokytojams ir tėvams, būtent, jūs kantriai ir nuosekliai vedėte šiuos jaunus žmones per visus mokymosi metus, būtent, jūs tikėjote, skatinote ir įkvėpėte tauriausioms mintims, kūrybiškiausioms idėjoms“.
Padėkos raštais ir knygomis buvo apdovanoti 29 geriausieji politechnikos mokyklos ir 9 Viekšnių skyriaus mokiniai. Juos sveikino grupių auklėtojai, draugai. Jų tėveliams įteikta gėlių.
Taip pat apdovanoti geriausi savo specialybės ir mokomojo dalyko žinovai: sumaniausias istorikas Vilius Telmontas ir geriausias sportininkas Karolis Petkus iš EM-56 grupės, geriausias geografas Leonardas Dainius iš SED-69 grupės, geriausias informacinių technologijų žinovas Šarūnas Kižys iš AP-57 grupės, geriausias suvirintojas SED-55 grupės mokinys Nerijus Balsys ir šauniausias apdailininkas AS-67 grupės mokinys Tadas Galdikas.
Šventės metu susirinkusius džiugino atliekamos dainos ir šokiai. Visi laukė tradiciniu tapusio mokinių ir mokytojų duetų pasirodymo. Šiemet dainavo AP-70 grupės mokinė Marija Butnoriūtė ir muzikos mokytojas Marius Petrauskas, AO-66 grupės mokinė Karolina Bumblytė ir anglų kalbos mokytoja Regina Jonikaitė, AO-66 grupės mokinė Karolina Daunytė ir elektrikų profesijos mokytojas Mindaugas Jonauskis. Smagų šokį sušoko jungtinė mokytojų ir mokinių šokių grupė, vadovaujama šokių mokytojo Roberto Žlibino.
Šventės pabaigoje visi sustojo bendrai nuotraukai.

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla