Mokykla dalyvavo „Žaliojoje olimpiadoje“

VšĮ „Žaliasis taškas ir VšĮ „RV Agentūra“ organizavo nacionalinį konkursą „Žalioji olimpiada“ aplinkos apsaugos tematika.

Konkurso tikslas – atkreipti mokinių dėmesį į aplinkosaugines problemas, skatinti domėtis jų sprendimo būdais, formuoti palankias aplinkai vertybių nuostatas, ypatingą reikšmę teikiant teisingam atliekų tvarkymui, racionaliam resursų naudojimui, aplinkos kokybės gerinimui. Olimpiada vykdoma 3 etapais.
Mūsų mokykla sėkmingai sudalyvavo pirmame olimpiados etape ir pateko į antrąjį. Visą kovo mėnesį mokykloje buvo vykdomos olimpiados užduotys. Į šią veiklą aktyviai įsitraukė visa mokyklos bendruomenė. Darbus koordinavo vyr. profesijos mokytoja Gėnė Janina Pavlovienė. Jai padėjo aplinkos apsaugos darbuotojų specialybės profesijos mokytojos su mokiniais. Buvo gaminamos atliekų dėžės, renkamos, rūšiuojamos ir sveriamos atliekos. Taip pat buvo kuriami ir klijuojami lipdukai, raginantys taupyti resursus – vandenį ir elektrą. Fotografavome, aprašėme savo nuveiktus aplinkosaugos darbus ir iniciatyvas.
Dėkojame visiems aktyviai ir atsakingai dalyvavusiems šiame renginyje, taip pat už kūrybiškai atliktas užduotis. Ypač dėkojame profesijos mokytojams Astai Rimkienei, Mindaugui Jonauskiui, direktoriaus pavaduotojui infrastruktūrai Arkadijui Kaminskiui. Parodėme, kad mums visiems rūpi aplinkosauginės problemos, visi norime gyventi gražesnėje, švaresnėje ir sveikesnėje visuomenėje. Svarbiausia, kad įgyti įpročiai išliktų visą gyvenimą.

Bronislava Butnoriutė, „Žvilgsnio“ korespondentė 

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla