PRANEŠIMAS DĖL BIUDŽETINĖS ĮSTAIGOS
MAŽEIKIŲ POLITECHNIKOS MOKYKLOS PERTVARKYMO

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. spalio 10 d. nutarimu Nr. 1033 „Dėl biudžetinių profesinio mokymo įstaigų pertvarkymo į viešąsias įstaigas ir turto investavimo“ skaityti daugiau

Parašymo data: 2018-12-10

   

Dalyvavome nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse „Profesionaliausias prekybininkas 2018“

Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyrius organizavo nacionalinį „Profesionaliausio prekybininko“ konkursą, kuriame dalyvavo mokiniai iš devynių profesinių mokyklų.

Mūsų mokyklai atstovavo Sandra Jucytė ir Monika Letukytė iš PV-48 grupės bei Viekšnių skyriaus mokinės Auksė Martinkutė (AK-70 gr.) ir Agnė Vaičienė (SV-65 gr.). Su jomis vyko vyr. profesijos mokytoja Vida Karvauskienė bei profesijos mokytoja metodininkė Adolfina Grušienė. Konkurso dalyviai burtų keliu buvo suskirstyti į komandas po du asmenis. Komandos turėjo pristatyti prekes, išrašyti PVM sąskaitą-faktūrą, aptarnauti pirkėją kompiuteriniu kasos aparatu, buvo tikrinami komandos dalyvių pastabumo gebėjimai. Dalyvius vertino komisija, sudaryta iš Šiaulių miesto prekybos įmonių atstovų. Mūsų merginos pagilino savo profesines žinias, gebėjimus, įgavo dalyvavimo konkursuose patirties, buvo apdovanotos padėkomis už dalyvavimą.

„Žvilgsnio“ informacija

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla