Atvirų durų diena Mažeikių politechnikos mokykloje 

Balandžio mėnesį Mažeikių politechnikos mokykla tradiciškai pakvietė į atvirų durų dienos renginį, kuris prasidėjo mokyklos aktų salėje.

Lietuvišku šokiu ir skambia daina susirinkusius pasveikino mokyklos šokėjos ir dainininkai. Ekrane buvo demonstruojamas filmukas apie mokyklą.
Renginio vedėjas – karjeros koordinatorius Vaidas Andrijaitis – linksmai bendravo su mokiniais ir mokytojais iš kitų miesto mokyklų, akcentavo, kad žmogus savo kelio ieško visą gyvenimą, pakvietė susipažinti su mokykla, specialybėmis, „prisimatuoti“ būsimą profesiją ir birželio mėnesį pasirinkti mokymąsi mūsų mokykloje.
Atvykusius į atvirų durų renginį pasveikino mokyklos direktorė Vida Lumpickienė. Ji pažymėjo, kad nežinojimas, kokiu keliu pasukti, yra natūralus dalykas, todėl į pagalbą ateina atvirų durų dienos. „Sužinosite visą informaciją apie mokyklą, priėmimo sąlygas, susipažinsite su mokiniais ir mokytojais. Geriau vieną kartą pamatyti negu 100 kartų išgirsti“, – sakė direktorė ir palinkėjo tinkamai pasirinkti profesiją, baigti mokyklą, įsidarbinti ir toliau siekti karjeros.
Gimnazijos skyriaus vedėja Snieguolė Kiškėnienė kalbėjo apie mokykloje veikiantį gimnazijos skyrių: „Mokiniai pas mus, kaip ir kitose gimnazijose, mokosi pagal vidurinio ugdymo programą, renkasi egzaminus ir, sėkmingai juos išlaikę, gauna brandos atestatą. Šiemet bus renkama 9 (I-a gimnazijos) klasė, todėl kviečiami ir baigusieji 8 klases. Jie čia galės įgyti pagrindinį išsilavinimą, susipažinti su profesijomis.“
Su mokyklos projektine veikla supažindino statybos profesinio mokymo skyriaus vedėja ir projektų vadovė Erika Pusvaškė, ji papasakojo, kad mokiniai turi galimybę įsitraukti į darbo rinką, dalyvauti atrankose ir vykti stažuotis į užsienį. Ten mokiniai atlieka praktiką, tobulina savo bendruosius ir profesinius gebėjimus, gilina profesines žinias, susipažįsta su kitų šalių kultūra ir parsiveža daug įspūdžių.
Renginio vedėjas pastebėjo, kad baigusieji mūsų mokyklą gauna du dokumentus - brandos atestatą ir profesinio mokymo diplomą. Mokiniams yra mokama stipendija, galima skaniai pavalgyti mokyklos valgykloje, apsigyventi mokyklos bendrabutyje. Vykdoma aktyvi popamokinė veikla.
Kita renginio dalis buvo skirta susipažinti su mokyklos dirbtuvėmis, kabinetais, pokalbiams su mokytojais ir mokiniais. Pirmame mokyklos aukšte vyko specialybių pristatymai, veikė mokinių darbų parodėlės, vyko įvairios atrakcijos, žaidimai, netrūko ir prizų bei siurprizų.
Elektrikų specialybės mokiniai demonstravo apšvietimo stendus, apeigų ir švenčių organizatoriai - šviesos efektus, apdailininkai (statybininkai) kvietė pasigaminti paveikslėlius naudojant dekoratyvinį dažymą trafaretu, prekybos įmonių vadybininko padėjėjai pateikė užduotį su prekių pakuotėmis, aplinkos apsaugos darbuotojai siūlė pasitikrinti žinias apie aplinkos taršą, atliekų rūšiavimą. Prie naftos produktų operatoriaus specialybės stalo buvo galima susipažinti su naftos produktais, technologinių įrenginių maketais, o vizualinės reklamos gamintojai kvietė pasigaminti paveikslėlius su būsima specialybe. Suvirintojai atvykusius mokinius sudomino darbais iš metalo. Buvo galima sukti laimės ratą, nusifotografuoti su linksmais knygos apie Kakę Makę personažais.
Įvairias veiklas siūlė bendrojo ugdymo mokytojai – atpažinti chemines medžiagas, atlikti bandymus, stebėti ląsteles per mikroskopą, taip pat jie paruošė netikėtų staigmenų ir kitų įdomybių.

B. Butnoriutė, „Žvilgsnio“ korespondentė

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla