Veiksmo savaitė „BE PATYČIŲ 2018“

Kovo 19-23 dienomis daugumą Lietuvos ugdymo įstaigų sujungė respublikinė akcija „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018“.

Ją jau devinti metai organizuoja emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“. Šių metų akcijos šūkis – „Kurią pusę pasirinksi tu?“, o pagrindinis tikslas - mažinti patyčių ir kitokio žeminančio elgesio paplitimą mokyklose.
Siekdami, kad mokiniai turėtų galimybių labiau įsigilinti į patyčių ir smurto problemas, kovo mėnesį mokykloje organizavome kūrybinių darbų konkursą „Kūryba nugalės patyčias“. Kovo 22 dieną bendros grupių valandėlės metu mokiniai pristatė savo sukurtus darbus, kurie nudžiugino įvairove. AAD-65 grupė pristatė savo kūrybos plakatą, AO-66 grupė parengė filmuką, AS-67 grupė – filmuką ir skaidres, A-73 grupė – piešinius. SED-55 grupės mokinys Donatas Šemeklis sukūrė lankstinuką „Patyčioms sakome - NE“, jį pristatė ir išdalino visiems susirinkusiems. AAD-58 grupė pademonstravo darbelį „Draugystės medis“. AP-57 grupės atstovas Marius Barauskis renginį papuošė nuostabiomis dainomis ir asmeniniu liudijimu apie tai, kaip svarbu mums visiems būti dėmesingiems ir padėti vieni kitiems.
Veiksmo savaitė baigėsi. Turėjome progą dar kartą pakalbėti aktualiomis temomis, pamąstyti, kaip mes bendraujame su šalia esančiais, suvokti, kokios gilios būna patyčių ir smurto pasekmės, ir įsitikinti, kad niekas kitas, tik mes patys esame atsakingi už tai, kaip mūsų bendruomenėje jaučiasi žmonės. Kaip teigia „Vaikų linijos“ vadovas dr. Robertas Povilaitis, „mūsų visuomenė tampa vis jautresnė, pastabesnė ir nepakantesnė kitų žmonių užgauliojimui ir žeminimui, todėl panašu, kad judame link sveikesnių tarpusavio santykių ir brandesnės visuomenės“.

Ineta Grinkevičienė, socialinė pedagogė

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

Budintis sargas  

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla