Tarptautinis profesinio meistriškumo konkursas

Kovo 22 dieną VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centre vyko tarptautinis profesinio meistriškumo konkursas „Statybininkas 2018“.

Jį organizavo Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, AB „Specializuota Komplektavimo Valdyba“, VšĮ statybininkų rengimo centras, Architektūros ir statybos profesinio mokymo metodinė komisija. Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai – AS-67 grupės mokiniai Bliumas Artūras ir Galdikas Tadas. Į konkursą juos lydėjo profesijos mokytojas metodininkas Domininkas Niūniava.
Konkurso tikslas – kelti profesijos ir profesinio mokymo prestižą, pristatant profesinio mokymo sistemoje rengiamus specialistus bei stiprinti profesinių mokyklų mokymo centrų bendradarbiavimą, dalijimąsi profesine patirtimi.
Konkurse moksleiviams buvo suteikta galimybė parodyti savo profesinių gebėjimų lygį bei profesinį meistriškumą. Vertinimo komisija fiksavo konkurso dalyvių užduoties atlikimo laiką, tikrino, ar kokybiškai rengiami būsimieji specialistai vienai iš pagrindinių ūkio veiklos krypčių – pastatų energetiniam efektyvumo didinimui. Taip pat buvo tikrinama, kaip laikomasi statybos darbų technologinių procesų, medžiagų panaudojimo pagal paskirtį, statybos kokybės reikalavimų, darbuotojų saugos ir sveikatos normų.
Konkursą vykdantis centras skyrė kiekvienai komandai darbo vietą ir konkurso užduotį. Reikėjo sumūryti sienos konstrukciją naudojant ARKO blokelius, apšiltinti sienos cokolį ir sieną polistireninio putplasčio plokštėmis EPS 60, įstatyti lango rėmą, įrengti armuojamąjį sluoksnį naudojant papildomas detales (išorinius kampus, sandarinimo juostas ir pan.).
Vertinimo komisija mūsų mokyklos moksleivių atliktą užduotį įvertino gerai, jiems buvo įteikti pažymėjimai, prizai ir dovanos.

D. Niūniava, profesijos mokytojas metodininkas

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla