Žemės diena mūsų mokykloje

Kovo 20 dieną minima pasaulinė Žemės diena – astronominis pavasaris.

Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. 1971 m. Jungtinės Tautos pavasario lygiadienį paskelbė Pasauline Žemės diena.
Kovo 20-oji – pasaulinė Žemės diena – jau keletą metų minima ir švenčiama ir mūsų mokykloje.
Šventė pradėta Žemės vėliavos pakėlimu. Ta proga visus sveikino biologijos mokytoja G. J. Pavlovienė, mokytoja paragino visus puoselėti ir saugoti gamtinę aplinką, kvietė kiekvieną tuo rūpintis nuolat. Ji akcentavo, kad maži ir nežymūs darbai – popieriaus ir elektros taupymas, langų ir durų sandarumas, vandens čiaupų sutvarkymas – padeda tausoti medienos išteklius ir elektrą, šilumą ir vandenį, kuriems pagaminti ar išgauti reikia daug energijos, o jai pagaminti naudojami riboti ir nuolat senkantys Žemės ištekliai. Įsisavinant šiuos išteklius teršiamas oras, didinamas kenksmingų dujų išmetimas į atmosferą, dėl ko šiltėja mūsų planetos klimatas, pradeda tirpti ledynai amžino įšalo zonose. Kiekvienas vykdydamas kasdieninę veiklą turi žinoti ir suprasti žemės problemas, rūpintis švarios ir gražios gamtos išsaugojimu. Jei mūsų veikla žydinčioje planetoje bus nukreipta tik beatodairiškam mūsų pačių gerovės ir patogumo kūrimui, negalvojant apie ateities kartas, iškils pavojus ne tik mūsų planetai, bet ir mūsų gyvybei.
Antrąjį renginį - pažintinę viktoriną organizavo geografijos mokytoja S. Kiškėnienė ir civilinės saugos mokytoja S. Kuzmickytė.

G. J. Pavlovienė, profesijos mokytoja

 

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla