Avangardinės mados šou 2018 

Kovo 28 dieną Mažeikių kultūros centro Pramogų salėje vyko renginys „Avangardinės mados šou 2018”.

Renginyje galėjo dalyvauti asmenys, komandos, sukūrusios modelius, namų apyvokos ar kitus daiktus iš antrinių žaliavų. Mūsų mokyklos profesijos mokytoja Bronislava Butnoriutė renginiui pristatė tris daiktus iš antrinių žaliavų – du paveikslus, pagamintus iš plastikinių kamštelių, popieriaus ir veltinio bei animacinio filmo personažą, pagamintą iš plastiko ir diskų. Gaminius sukūrė AP-57 grupės (auklėtoja Vilma Šiaulienė) ir aplinkos apsaugos darbuotojo specialybės mokiniai (profesijos mokytoja Juzefa Čapienė). Gaminius parodai padėjo paruošti dailės mokytoja Asta Perminienė.
Renginyje taip pat dalyvavo interjero apipavidalintojų sukurta popierinė kolekcija (vadovė Asta Rimkienė) su pasirodymu „Veidrodžių šalyje”. Kolekcija sukurta naudojant vieną medžiagą – rudą popierių. Iš pažiūros paprasto popieriaus interpretacijos – sukimas, glamžymas, lankstymas, karpymas ir pan. bei mokinių kūrybiškumas atskleidė, kiek galima sumodeliuoti skirtingų rūbų. Kiekvienas modelis buvo savitas ir išskirtinis, nors sukurtas iš tos pačios medžiagos.
Kolekcijos pristatyme išryškinta gėrio ir blogio tema, atspindėta įtakos galia. Karalienė, veidrodžių šalies valdovė, mano esanti pati gražiausia, galingiausia, įtakingiausia... Bet staiga veidrodis jai parodo ir kitą tiesą, kad yra gražuolių, geresnių ir gražesnių už ją... Karalienė vaizduojama įtakinga, galinga, norinti valdyti ir kontroliuoti viską, kas vyksta pasaulyje.
Teatralizuotas pasirodymas bei kolekcijos subtilumas suteikė žiūrovams šiltą įspūdį bei vertė susimąstyti. Kolekciją demonstravo - Kamilė Petrauskytė (AO-59 gr.), Modesta Valantinaitė (AP-57 gr.), Viktorija Griciūtė (AO-66 gr.), Aurelija Bružaitė (AO-66 gr.), Karolina Daunytė (AO-66 gr.), Karolina Bumblytė (AO-66 gr.) ir šokių mokytoja Agneta Stroputė. Dėkoju mokinėms už pastangas ir puikų pasirodymą, mokytojui Robertui Žlibinui už choreografiją, mokytojui Mindaugui Jonauskiui už apšvietimą ir mokytojai Agnetai Stroputei už pagalbą.
Mokykla už gaminius ir teatralizuotą pasirodymą „Veidrodžių šalyje“ buvo apdovanota padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Asta Rimkienė, profesijos mokytoja metodininkė

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla