Mūsų mokykla „Karjeros avilyje 2018“ 

Trečią kartą Mažeikių kultūros centre organizuota mokymosi, žinių, karjeros planavimo ir inovacijų mugė „Karjeros avilys 2018“.

Trečią kartą mugėje dalyvavo ir mūsų mokykla.
Vyko debatai, diskusijos, paskaitos apie ateities profesijas, verslą, iššūkius, inovacijas, jaunimo ateities galimybes likti Mažeikiuose, neišvengiamus pokyčius darbo rinkoje, kurias vedė dėstytojai, studentai, verslininkai, įmonių atstovai. Buvo demonstruojamos naujausios technologijos. Iš viso renginyje dalyvavo 18 aukštųjų mokyklų, 11 profesinių mokyklų ir darbo rinkos mokymo centrų, rajono įmonių atstovai.
Mūsų mokykla pristatė visas profesijas, kurias siūlysime pasirinkti jau kitais mokslo metais – apeigų ir švenčių organizatoriaus, apdailininko (statybininko), aplinkos apsaugos darbuotojo, elektriko, naftos produktų operatoriaus, prekybos įmonių vadybininko padėjėjo, vizualinės reklamos gamintojo, suvirintojo. Mugės lankytojai, atvykę prie mūsų stendo, pabendravę su mokiniais, mokytojais ir „prisimatavę“ profesiją, braižytuvu galėjo pasigaminti vardinį padėkliuką su labiausiai patikusios profesijos simboliu. Mūsų mokyklos Viekšnių skyrius demonstravo šakočio gaminimo technologiją. Buvo galima ne tik stebėti, kaip gaminamas tradicinis lietuviško stalo gardėsis, bet ir paragauti.
Mūsų mokyklos mokiniai taip pat aplankė mugę, domėjosi praktikos, karjeros galimybėmis bei inovacijomis. Mokyklos mokytojai dalyvavo konferencijoje „Ką turi žinoti mokytojas apie mokinio ugdymą karjerai“.

„Žvilgsnio“ korespondentė B. Butnoriutė

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla