PRANEŠIMAS DĖL BIUDŽETINĖS ĮSTAIGOS
MAŽEIKIŲ POLITECHNIKOS MOKYKLOS PERTVARKYMO

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. spalio 10 d. nutarimu Nr. 1033 „Dėl biudžetinių profesinio mokymo įstaigų pertvarkymo į viešąsias įstaigas ir turto investavimo“ skaityti daugiau

Parašymo data: 2018-12-10

   

Futbolo turnyras „Draugiškos kovos“

Jau antrus metus iš eilės mūsų mieste Tarptautinės moterų solidarumo dienos išvakarėse vyksta sportinis pramoginis renginys – Moterų futbolo diena.

Mūsų mokyklos merginos taip pat dalyvavo Mažeikių miesto moterų futbolo turnyre „Draugiškos kovos“, kuris vyko Mažeikių futbolo akademijos salėje. Komandoje žaidė Caregorodceva G. (AAD-65 gr.), Karpytė Ž. (AAD-65 gr.), Valantinaitė M. (AP-57 gr.), Gusaitė E. (AP-59 gr.), Navardauskaitė D. (AP-59 gr.), Jankauskaitė Aistė (V-64 gr., Viekšnių skyrius), vartuose stovėjo kūno kultūros mokytoja Rusienė D.
Žaidėme trejas rungtynes, iš kurių vienas pralaimėjome, o dvejas sužaidėme lygiosiomis. Nugalėtojų nebuvo, nes turnyras buvo organizuotas tam, kad moterys pajustų futbolo žaidimo dvasią.
Merginos labai džiaugėsi, kad ramų pasisėdėjimą namie iškeitė į smagų laiką gainiojant futbolo kamuolį aikštėje. Visos buvo apdovanotos tulpėmis ir prisiminimo medaliais.

Diana Rusienė, kūno kultūros vyr. mokytoja

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla