Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių stalo teniso varžybos

2017 m. gruodžio 12 d. mūsų mokyklos stalo teniso komanda buvo išvykusi į Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrą dalyvauti Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių stalo teniso varžybose.

Tarpusavyje varžėsi 8 komandos. Mūsų mokyklos komandoje žaidė Arnoldas Garbaliauskas (AP-57 gr.), Karolis Petkus (EM-56 gr.), Jonas Kuldo (EM-47 gr.) ir Ernestas Kundrotas (SED-69 gr.). Vaikinai iškovojo trečiąją vietą.
Absoliutaus laimėtojo varžybose Jonas Kuldo buvo antras.
Džiaugiamės mūsų mokyklos mokinių laimėjimu.

Kūno kultūros mokytojos

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla