AB „SVK“ konkursas Lietuvos 100-mečiui paminėti

Profesijos mokytojai Asta Rimkienė, Vida Karvauskienė, Mindaugas Jonauskis, Domininkas Niūniava bei AS-54 gr. mokiniai Paulius Ališauskas, Justas Alšauskas ir Aivaras Garalis

dalyvavo mūsų mokyklos rėmėjų – AB specializuotos komplektavimo valdybos (SKV) – organizuotame konkurse Lietuvos 100-mečiui paminėti.


Pagal pateiktą užduotį reikėjo sumūryti 1 m aukščio sienelę iš ARKO M-12 blokelių panaudojant klijų dėžutes, blokelių griebtuvus, blokelių klijus MITTO C520. Sumūryta sienelė buvo nutinkuota naudojant rankinį gipsinį tinką MITTO A100. Ant plokštumos sukurtas dekoras, skirtas atkurtos Lietuvos 100-mečiui paminėti.
AB „SVK“ komisija išrinko du geriausius darbus, iš jų vienas – mūsų mokyklos komandos darbas. Nugalėtojai gavo prizus – atsarginius maitinimo šaltinius „Powerbank“ (2 vnt.) ir darbo puskombinezonius su MITTO logotipu.

Vida Karvauskienė, profesijos vyr. mokytoja

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla