Mažeikių politechnikos mokykla vėl pakvietė į amatų mugę 

Mažeikių politechnikos mokykla jau trečius metus prekybos centre „Eifelis“ organizuoja amatų mugę „Kurkime Kalėdų stebuklą kartu”.

Mugės tikslas – skatinti mokinių verslumą ir kūrybiškumą. Uždaviniai – ugdyti mokinių bendruosius gebėjimus, asmenines savybes, skatinti inovatyvumą, domėjimąsi amatais, įvairiomis technologijomis; bendradarbiauti ir dalintis patirtimi tarp švietimo įstaigų, kitų organizacijų bei socialinių partnerių.
Mugėje dalyvavo 16 Žemaitijos regiono švietimo įstaigų mokinių komandų – iš VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos, Mažeikių Senamiesčio pagrindinės mokyklos, NVŠ dailės studijos, Mažeikių politechnikos mokyklos bei Viekšnių skyriaus, taip pat atstovai iš Mažeikių sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos ir VšĮ Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centro. Mugės dalyviai prekiavo savo sukurtais gaminiais.
Renginį vedė apeigų ir švenčių organizatoriaus specialybės mokinės Viktorija Griciūtė ir Paulina Brazdeikytė. Mažeikių politechnikos mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stasė Čupkovienė pasveikino susirinkusius su jau tradicine tapusia amatų muge, palinkėjo visiems gerai praleisti laiką, atverti pinigines ir įsigyti kalėdinių dovanų, sušildytų mūsų dalyvių rankomis. Šiemet dalį lėšų, gautų už parduotus gaminius, nutarta paaukoti visuomeninei organizacijai „Gerumo galia“.
Renginio svečiai - verslo atstovai ir socialiniai partneriai – džiaugėsi renginiu, linkėjo dalyviams pasisekimo, geros prekybos, dėkojo politechnikos mokyklai už bendradarbiavimą dalyvaujant įvairiuose projektuose.
Kalėdinę nuotaiką kūrė Mažeikių politechnikos mokyklos mokiniai ir mokytojai – skambėjo kalėdinė muzika, dainos, šoko ne tik mokyklos šokėjai, bet ir svečių šokių kolektyvas iš Mažeikių Senamiesčio pagrindinės mokyklos (choreografė Vita Sedalienė). Atvyko ir Kalėdų senelis su nykštukais, kuris pristatė visus mugės dalyvius, juos pakalbino.
Mugės dalyvius vertino komisija – Mažeikių politechnikos mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stasė Čupkovienė, Mažeikių verslininkų asociacijos vykdantysis direktorius Rolandas Lemežis, VšĮ „Versli Lietuva“ regiono atstovė Auksė Vizbarienė, Mažeikių Rotary klubo „Liberta“ viceprezidentė Diliara Zarifova ir klubo narė Dalia Poliakaitė.
Išskirtiniausia pripažinta VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos komanda „Idėjų skrynia“, ji prekiavo išskirtinio stiliaus medinėmis dekoracijomis. Estetiškiausia – Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos komanda „Kurkime Kalėdas“ džiugino rankų darbo kalėdiniais atvirukais. Mažeikių politechnikos mokyklos komanda „Naudingi rankdarbiai“ tapo inovatyviausia, ji pagamino pintų dirbinių iš virvės ir medinių dėlionių. Kita Mažeikių politechnikos mokyklos komanda „Meistriukas“ prekiavo dekupažuotomis kėdutėmis – ji išrinkta konkurencingiausia komanda. Kūrybiškiausia – Mažeikių Senamiesčio pagrindinės mokyklos komanda „Saldžios Kalėdos“, jos gaminiai – keksiukai, kokosiniai rutuliukai, irisiniai saldainiai. Į mugę šermukšnių uogienės ir vaško žvakių atsivežė Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos komanda „Namų verslumas“, ji pripažinta originaliausia komanda. Versliausia išrinkta Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus komanda „Kalėdiniai kepiniai“ iškepė kalėdinių namelių ir eglučių.
Pirmąją vietą laimėjo Mažeikių Senamiesčio pagrindinės mokyklos komanda ‚Puošnios Kalėdos“, jos prekės – rankų darbo eglutės žaisliukai iš druskos tešlos. Jai buvo įteiktas dovanų čekis, kurį įsteigė Mažeikių Rotary klubas „Liberta“.
Mugės dalyvių komandos buvo apdovanotos padėkos raštais, o nugalėtojai – diplomais ir specialiais rėmėjų prizais – statulėlėmis ir atminimo dovanėlėmis, kurias įsteigė Mažeikių verslininkų asociacija ir VšĮ „Versli Lietuva“.
Mugės metu paaukota apie 100 eurų, kurie bus perduoti visuomeninei organizacijai „Gerumo galia“.
Mažeikių politechnikos mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stasė Čupkovienė padėkojo dalyviams, jų mokytojams, rėmėjams, komisijai, organizatoriams, renginio sumanytojai – statybos profesinio mokymo skyriaus vedėjai Erikai Pusvaškei – už puikią šventę.

Bronislava Butnoriutė, „Žvilgsnio“ korespondentė 

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla