Ritmo paliesti

Lapkričio 30 dienos popietę Mažeikių muziejuje surengta tarptautinė metodinė-praktinė konferencija „Tautinis kostiumas – 2017.

ETNOJUNGTYS“. Konferencija surengta siekiant įprasminti tautinį kostiumą mokinių kūryboje. Konferencijos organizatorės – Merkelio Račkausko ir Gabijos gimnazijų dailės ir technologijų mokytojos Asta Milėškienė bei Ingrida Muturė. Tautinio kostiumo interpretacijas pristatė 17 pranešėjų iš įvairių Mažeikių rajono mokyklų ir Latvijos Druvos vidurinės mokyklos mokiniai.
Kaip pėda į žemę, taip siūlas į audeklą... Mūsų mokyklos mokinių ir mokytojų komanda sukūrė muzikinę choreografinę kompoziciją „RITMO PALIESTI“. Į ją įpynėme gyvenimo, vėjo, šilumos... Klumpės motyvas – svetur išvykusiems lietuviams skirtas raginimas grįžti, nepasimesti pasaulyje, neatsisakyti šaknų. Už galimybę šią kompoziciją filmuoti autentiškoje aplinkoje dėkojame Ašvos malūno savininkams.
Mūsų mokyklos mokinės Aurelija Bružaitė (AO-66 gr.), Karolina Bumblytė (AO-66 gr.), Karolina Daunytė (AO-66 gr.), Viktorija Griciūtė (AO-66 gr.), Modesta Valantinaitė (AP-57 gr.), Kamilė Petrauskytė (AO-59 gr.), Normantė Raudytė (AO-59gr.) puikiai atliko muzikinę-choreografinę kompoziciją, kuriai daug pastangų skyrė mokytojai Robertas Žlibinas, Asta Rimkienė, Domininkas Niuniava, Asta Perminienė, Mindaugas Jonauskis, Vitalija Pikturnienė, Vaidas Andrijaitis ir kviestinė viešnia iš J. Vaičkaus „Skrajojamojo“ teatro Irena Pocienė. Vaizdo pranešimą muziejuje pristatė AO-66 gr. mokinys Valentinas Borusas. Šis vaizdo pranešimas yra puiki, išliekamąją vertę turinti priemonė.
Po konferencijos muziejuje pristatyta paroda „Tautinis kostiumas – graži ir nesenstanti mada“.

Asta Perminienė, dailės vyr. mokytoja

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla