Nacionalinis apdailininkų konkursas

Lapkričio 30 dieną vyko Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių, kurie mokosi pagal apdailininko (statybininko), pastatų restauratoriaus programas, nacionalinio profesinio meistriškumo konkursas „APDAILININKAS (STATYBININKAS) 2017“.

Konkursas vyko VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centre. Konkurse dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai Danielius Jokšas ir Dainius Krapauskas, į konkursą juos lydėjo profesijos mokytojas metodininkas Domininkas Nūniava.
Organizuoto konkurso tikslas – pasitikrinti, ar kokybiškai rengiami būsimieji specialistai vienai iš pagrindinių ūkio veiklos krypčių – pastatų energetiniam efektyvumui didinti. Taip pat buvo tikrinama, kaip laikomasi statybos darbų technologinių procesų, medžiagų panaudojimo pagal paskirtį efektyvumo, kokybės reikalavimų, darbuotojų saugos ir sveikatos normų.
Konkursą vykdantis centras skyrė kiekvienai komandai darbo vietą ir konkurso užduotį. Mokiniams reikėjo apšiltinti cokolį ir sieną su putų polistirolio plokštėmis klijuojant ant medinio paviršiaus, sumontuoti lango palangę, įrengti angokraščius ir sienų kampus, uždėti armuojamąjį sienos tinklą. Darbui atlikti moksleiviams reikėjo apskaičiuoti reikalingą medžiagų sunaudojimo kiekį, žinoti įrankių paskirtį ir teisingai bei tinkamai juos panaudoti, išlankstyti palangę.
Konkurso dalyvių darbus vertino komisija, sudaryta iš kompetentingų įstaigų ir verslo įmonių atstovų. Moksleiviai užduotį atliko gerai, savo darbu liko patenkinti.

D. Niūniava, profesijos mokytojas metodininkas

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla