Profesinio meistriškumo konkursas „Mano svajonių kambarys 2017. Dekoratyvinis akcentas“

2017 m. lapkričio 23 d. Kauno taikomosios dailės mokykloje vyko Lietuvos profesinių mokyklų interjero apipavidalintojo mokymo programos mokinių profesinio meistriškumo konkursas „Mano svajonių kambarys 2017. Dekoratyvinis akcentas“.

Konkurse dalyvavo penkios Lietuvos profesinės mokyklos: Vilniaus paslaugų ir verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Šiaulių profesinio rengimo centras, Klaipėdos technologijų mokymo centras, Kauno taikomosios dailės mokykla, Mažeikių politechnikos mokykla. Mūsų mokyklai atstovavo III kurso AP-49 gr. mokinės Rosita Kaubrytė ir Diana Mikšiūnaitė. Jas konkursui ruošė ir į jį lydėjo interjero apipavidalinimo profesijos vyr. mokytoja Daiva Davainytė.
Konkurso užduotis – sukurti dekoratyvinį akcentą Kalėdų tema savo svajonių kambaryje. Užduotį konkurso dalyviai turėjo atlikti per 3,5 val.
Konkurso vertinimo komisija – Justina Gabrionytė, UAB „Giedraitis&Architektai“ architektė, Rasa Česnulevičienė, UAB „Heliopolis“ Kauno atstovybės vadovė, Jurgita Vasiliauskienė, Kauno taikomosios dailės mokyklos profesijos mokytoja – atliktas užduotis vertino pagal šiuos kriterijus: projekto originalumą, pritaikytas meninės raiškos priemones, tinkamai parinktas ir aprašytas gamybos medžiagas bei nubraižytą perspektyvą.
Daugiausia balų surinko ir pirmąją vietą laimėjo Kauno taikomosios dailės mokyklos mokinė. Antroji vieta skirta mūsų mokyklos AP-49 grupės mokinei Rositai Kaubrytei. Jos darbas išsiskyrė nepriekaištingu piešinio spalviniu sprendimu, išraiškinga faktūrų derme, medžiagų panaudojimu, kurios suteikė interjero sienai jaukios, šiltos ir šventiškos nuotaikos. Trečioji vieta atiteko taip pat Kauno taikomosios dailės mokyklai.

Daiva Davainytė, interjero apipavidalinimo profesijos vyr. mokytoja

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla