Nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Elektros įrenginių elektromechanikas 2017“

Lapkričio 21 dieną Alytaus profesinio rengimo centro Inžinerinės pramonės sektoriniame praktinio mokymo centre jau antrus metus iš eilės vyko nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Elektros įrenginių elektromechanikas 2017“.

14 konkurso dalyvių iš 7 mokyklų (Mažeikių politechnikos mokyklos, Alytaus profesinio rengimo centro, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro, Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklos, Elektrėnų profesinio mokymo centro, Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos, Jonavos politechnikos mokyklos) atliko 3 praktines užduotis: įvadinės 0,4kV apskaitos montavimą; halogeninės 12V lemputės jungimą 0,4kV tinkle, iš dviejų vietų panaudojant modulinį impulsinį kontaktorių; elektros variklio valdymą reversuojant.
Mūsų mokyklai atstovavo EM-47 gr. mokinys Stanislovas Barkus ir ER-62 gr. mokinys Gintaras Bukontas. Konkursui mokinius ruošė ir juos lydėjo profesijos mokytojas Mindaugas Jonauskis. Mokiniams sekėsi neblogai, nors prizinių vietų ir nelaimėjo. Už dalyvavimą konkurse mokiniai gavo atminimo medalius ir įvairių dovanėlių. Konkurso metu lydintys mokytojai klausė paskaitą apie nepertraukiamus maitinimo šaltinius, kuriuos pristatė „EATON“ grupės atstovas, o apie kokybišką elektros energijos tiekimą pasakojo atstovas iš AB „ESO“.

Mindaugas Jonauskis, profesijos mokytojas 

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla