PRANEŠIMAS DĖL BIUDŽETINĖS ĮSTAIGOS
MAŽEIKIŲ POLITECHNIKOS MOKYKLOS PERTVARKYMO

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. spalio 10 d. nutarimu Nr. 1033 „Dėl biudžetinių profesinio mokymo įstaigų pertvarkymo į viešąsias įstaigas ir turto investavimo“ skaityti daugiau

Parašymo data: 2018-12-10

   

Floristinių kilimų konkursas Joniškyje 

Joniškio žemės ūkio mokykloje rugsėjo 30 dieną vyko tarptautinė Šiaurės Lietuvos paroda-mugė „AgroJoniškis 2017“.

Ši tradicinė rudens paroda-mugė sukviečia sodininkus, daržininkus, liaudies meistrus, tautodailininkus, žemės ūkio technikos gamintojus ir pardavėjus, maisto perdirbimo įmonių atstovus, ūkininkus ir visus, norinčius parduoti išaugintą ar pagamintą produkciją.
Parodoje-mugėje vyko ir floristinių kilimų konkursas „Atkurtai Lietuvai 100“. Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos atstovai: AP-49 gr. mokiniai Dovydas Uikis ir Greta Jokubonaitė bei dailės vyr. mokytoja Asta Perminienė. Konkurso tikslas - sutelkti žmones švęsti atkurtos Lietuvos gimtadienį, skatinti didžiuotis savo šalimi, būti svarbiais ir aktyviais savo šalies gyvenimo dalyviais. Buvo planuojama sukurti 30 floristinių kilimų, nes šis rugsėjis Joniškio žemės ūkio mokyklai yra 30-asis.
Daug mokyklos bendruomenės narių prisidėjo kuriant floristinį kilimą konkursui: kas gėlėmis, kas iš metalo suvirino konstrukcijas, kas gerais palinkėjimais. Šaunu, kad sujungę idėjas, mintis, pastangas ir darbą, gavome puikų rezultatą - floristinį kilimą. Ačiū visiems.

Asta Perminienė, dailės vyr. mokytoja 

 

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla