PRANEŠIMAS DĖL BIUDŽETINĖS ĮSTAIGOS
MAŽEIKIŲ POLITECHNIKOS MOKYKLOS PERTVARKYMO

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. spalio 10 d. nutarimu Nr. 1033 „Dėl biudžetinių profesinio mokymo įstaigų pertvarkymo į viešąsias įstaigas ir turto investavimo“ skaityti daugiau

Parašymo data: 2018-12-10

   

Dovanos A-73 grupės mokiniams 

Rugpjūčio mėnesį Mažeikiuose vyko socialinė akcija „Būk pirmūnas“, kurios metu savanoriai ragino paaukoti mokyklinių priemonių vaikams iš sunkiai besiverčiančių šeimų.

Šią akciją Mažeikiuose organizuoja Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Mažeikių skyrius, kuriam vadovauja mūsų mokyklos pirmo kurso M-71 gr. mokinys Dovydas Baublys. Prie šios akcijos vykdymo prisidėjo ir Mažeikių Švč. Jėzaus Širdies parapijos „Caritas“ atstovai – mūsų mokyklos AO-63 gr. mokiniai Gintė Petraitytė, Laurynas Jonauskas, kitos nevyriausybinės organizacijos, įmonės. Rugsėjo 18 d. Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Mažeikių skyriaus vadovas Dovydas Baublys įteikė dovanų A-73 gr. mokiniams, pavaišino juos savo paties iškeptu obuolių pyragu, saldainiais.

Angelė Kontenienė, profesijos vyr. mokytoja 

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla