DĖMESIO!!!

Dar neišsirinkai ar neapsisprendei kokios profesijos mokytis -
tam turi laiko!

Mažeikių politechnikos mokykla skelbia III priėmimo mokytis etapą iki
rugpjūčio 27 d.

Baigus 10 klasių (3 m.)
- apdailininko (statybininko)
- virėjo
- agroserviso darbuotojo

Baigus 12 klasių
- mūrininko (1 m.)
- suvirintojo (1 m.)
- konditerio (1 m.)
- naftos produktų operatoriaus (2 m.)

Teikti profesinio mokymo prašymą per LAMA BPO sistemą.

Išsamesnė informacija teikiama tel. 8 443 20483; 8 443 36274.

   

   

Dalyvavome „Bobų vasara 2017“ 

Mūsų mokykla tradiciškai dalyvauja miesto šventėje „Bobų vasara 2017“.

Mokiniai su mokytojais linksmai žygiavo šventinėje eisenoje – primindami miestui apie savo mokyklą nešėsi pačių pagamintą didelį dekoratyvinį pieštuką. Šventės vietoje įsirengė kiemelį, kuriame pristatė mokyklą. Renginio dalyviai, apsilankę mokyklos kiemelyje, galėjo susipažinti su mokykloje ruošiamomis specialybėmis, pabendrauti su mokytojais ir mokiniais, pasigaminti simbolį, susijusį su mūsų mokykla. Šventės prieigas papuošė mokytojų ir mokinių pagamintas tūrinis užrašas „MPM myli Mažeikius“. Greta įsikūrusio mokyklos Viekšnių skyrius atstovai savo kiemelį papuošė rudens gėrybėmis, visus vaišino pačių šventėje išvirtu šiupiniu.

„Žvilgsnio“ informacija

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla