Mažeikių politechnikos mokykla paminėjo Tarptautinę statybininkų dieną 

Mokykla jau aštuntus metus visus mažeikiškius sveikina su Tarptautine statybininkų diena. 

Renginys prasidėjo mokyklos kiemelyje. Pirmo kurso mokiniai buvo parengę savo specialybės prisistatymus. Po prisistatymų mokinių, mokytojų ir mokyklos vadovų eisena pajudėjo per Mažeikių miestą. Nors lijo, tačiau geras ūpas ir nuotaika lydėjo visus eisenos dalyvius.
Labai įspūdingai atrodė sveikinimas miesto gyventojams, sudėtas iš mokinių pagamintų raidžių: „MPM MYLI MAŽEIKIUS“. Pirmo kurso mokiniai buvo pasipuošę spalvota atributika. Antro ir trečio kurso mokiniai savo specialybę simbolizuojančiais atributais puošė automobilius: interjero apipavidalintojai – didžiuliu pieštuku, apeigų ir švenčių organizatoriai – gitara, o statybininkai – plaktuku.
Grįžę iš miesto, visi vaišinosi šilta arbata ir koše. Pirmakursių laukė krikštynos, jiems reikėjo atlikti įvairias užduotis, kurias parengė antro kurso apeigų ir švenčių organizatoriaus specialybės mokiniai. Jie pravedė pirmakursiams įvairias ir įdomias pamokas: muzikos, profesijos, kūno kultūros ir kt., pateikė šmaikščių klausimų. Tik visa tai atlikę pirmo kurso mokiniai gavo auksinius medalius, liudijančius jų krikštą.

„Žvilgsnio“ informacija

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla