„Erasmus+ 30 bėgimas“ 

Birželio 4 dieną programos „Erasmus+“ iniciatyva antrą kartą buvo suburta didžiausia Vilniaus maratono bėgimo komanda.

Švietimo mainų paramos fondas su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje ir Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra drauge subūrė daugiau kaip 700 „Erasmus+“ bėgikų.
Mūsų mokyklos mokiniai kartu su Viekšnių skyriaus mokiniais taip pat dalyvavo šiame bėgime. Mūsų komandai atstovavo Alšauskas Justas ir Garalis Aivaras iš AS-54 grupės, o Viekšnių skyriui – Jankauskaitė Aistė (V-64 gr.) ir Zubas Šarūnas (TP-59 gr.). Puikus oras ir gera nuotaika lydėjo bėgikus ir visus šventės dalyvius. Prieš startą Švietimo mainų paramos fondo kieme visi dalyviai atliko komandinę mankštą su olimpiete Vaida Žūsinaite. Visi mokiniai sėkmingai įveikė bėgimo trasą ir buvo apdovanoti medaliais. Komandą į Vilnių lydėjo kūno kultūros mokytojos metodininkės Sonata Jaskaudienė, Irma Kerienė, Audronė Šimkuvienė bei verslo ir paslaugų profesinio mokymo vedėja Tatjana Kinčinienė.

Kūno kultūros mokytojos

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla