„Geriausieji 2017“

Mažeikių politechnikos mokykloje 9-ąjį kartą vyko mokyklos geriausiųjų mokinių apdovanojimo šventė. 

Ji prasidėjo iškilmingu apdovanojimų įnešimu.
Renginio vedėjai – popamokinės veiklos organizatorius Vaidas Andrijaitis ir AO-59 gr. mokinė Paulina Brazdeikytė – paskelbė, kad bus įteikti apdovanojimai patiems šauniausiems mokyklos mokiniams. Be to, antrus metus visus sveikins mokytojų ir mokinių duetai.
Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Vida Lumpickienė. „Geriausiųjų apdovanojimo šventė tradiciškai švenčiama Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Dažniausiai skambantys žodžiai „garbė“ ir „ačiū“ ne vieno širdy sužadina pačius tyriausius jausmus ir priverčia susimąstyti apie tapatumo jausmą su ta aplinka, kurioje gyvenat, kurioje mokotės, kurioje siekiate savo tikslų“, – sakė direktorė. Ji dėkojo tėveliams, kurie patikėjo savo vaikus mūsų mokyklai, mokytojams – už daugiametį pasišventimą suteikiant žinių ir įgūdžių, pasidžiaugė geriausiais mokiniais, kurie garsina mokyklos vardą ne tik mokykloje, bet ir rajone, Lietuvoje. Linkėjo, kad išsipildytų visos jų svajonės ir troškimai.
Koncertinę programą pradėjo statybininkų profesijos mokytojos Angelės Kontenienės ir apeigų ir švenčių organizatoriaus specialybės mokinės Gintės Petraitytės duetas.
„Diena be mokslo – tuščiai praleista diena“, – teigė renginio vedėjai ir pakvietė geriausiai besimokančius mokinius atsiimti apdovanojimų. Apdovanojimų pasiimti mokiniai ėjo kartu su savo tėveliais raudonu kilimu. Daugiausiai apdovanota antro kurso interjero apipavidalintojo specialybės mokinių.
Apdovanojimų ceremoniją lydėjo duetų pasirodymai. Interjero apipavidalintojo specialybės mokinys Marius Barauskis atliko net dvi dainas: vieną – su suvirintojų profesijos mokytoju Tomu Gudavičiumi, kitą – su muzikos būrelio vadovu Mariumi Petrausku. Apeigų ir švenčių organizatoriaus specialybės mokinė Sigita Vilkienė dainavo su suvirintojų profesijos mokytoja Tatjana Kinčiniene, mokinė Justina Butaitė - su elektrikų profesijos mokytoju Mindaugu Jonauskiu, mokinys Kostas Drunys - su valgyklos vedėja Danute Jančiuliene. Smagią dainą atliko ir renginio vedėjai Vaidas ir Paulina.
Mokiniai buvo apdovanoti už gerą mokymąsi, nepriekaištingą pamokų lankymą bei aktyvią visuomeninę veiklą. Ja apdovanoti mokiniai, kurie negaili savo laiko ir širdies, kurie nori išbandyti save įvairiose veiklose ir jiems puikiai sekasi.
Buvo apdovanotas geriausias mokyklos sportininkas – elektromontuotojo specialybės mokinys Karolis Petkus bei geriausias mokyklos istorikas – elektromontuotojo specialybės mokinys Valdas Končius.
Visiems geriausiems buvo palinkėta pasirinkti kuo geresnę ateitį, nes ateitis – kiekvieno rankose.
Pabaigoje nuskambėjo finalinė koncerto dalyvių atliekama daina, o geriausieji sustojo bendrai nuotraukai.

„Žvilgsnio“ informacija

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla