Mados ir grožio šventė Šiauliuose 

Tradiciškai kiekvieną pavasarį Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriuje organizuojama mados ir grožio šventė – tarptautinis konkursas „Savas stilius 2017“.

Jo metu kūrėjai pristato ir demonstruoja savo sukurtas kolekcijas. Konkurso pagrindiniai siekiai – skatinti jaunimo kūrybiškumą ir bendravimą įvairiuose regionuose; atrasti, įvertinti ir paskatinti jaunuosius mados dizainerius, studijas, būrelius ar individualius kūrėjus.
Dalyviai galėjo pristatyti avangardinę (alternatyvią), gatvės mados, netradicinių formų, medžiagų bei sprendimų šiuolaikinę mados kolekciją ar nešiojamų rūbų (Pret-a-Porter) stiliaus kolekciją. Konkurse dalyvavo 18 kolekcijų iš įvairių Lietuvos miestų mokyklų ir neformaliojo švietimo įstaigų. Mažeikių politechnikos mokyklai atstovavo interjero apipavidalintojų (mokytoja Asta Rimkienė) sukurta popierinė kolekcija, kurią demonstravo įvairių specialybių mokinės: Domantė Ostrauskaitė, Akvilė Statkutė ir Gintarė Niuniavaitė iš AP-49 grupės, Dalia Steponavičiūtė ir Modesta Valantinaitė iš AP-57 grupės, Kamilė Petrauskytė ir Normantė Raudytė iš AO-59 grupės. Pasirodymui choreografiją kūrė mokytojas Robertas Žlibinas, apšvietimą – mokytojas Mindaugas Jonauskis. Žiūrovams buvo pristatytas avangardinis mini spektaklis „Veidrodžių šalyje“. Pasirodyme išryškinama gėrio ir blogio tema, atspindima įtakos galia. Karalienė – veidrodžių šalies valdovė – mano esanti pati gražiausia, galingiausia, įtakingiausia... Bet staiga veidrodis jai parodo ir kitą tiesą, kad yra gražuolių, geresnių ir gražesnių už ją... Karalienė vaizduojama įtakinga, galinga, norinti valdyti ir kontroliuoti viską, kas vyksta pasaulyje. Pasirodymas pelnė nominaciją „Teatrališkiausia kolekcija“. Kolekcijos kūrėjai apdovanoti diplomu ir atminimo dovanėlėmis.

Asta Rimkienė, profesijos vyr. mokytoja

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla