Respublikinė konferencija Joniškio žemės ūkio mokykloje

Balandžio 13 d. Joniškio žemės ūkio mokykloje vyko respublikinė konferencija „Mokykla ir karjeros sėkmė“.

Konferencijos tikslas – skatinti pedagogų metodinės veiklos sklaidą ir plėtoti bendradarbiavimą su mokyklą baigusiais ir sėkmingai darbo rinkoje įsitvirtinusiais mokiniais.
Į konferenciją rinkosi šalies bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo įstaigų mokytojai bei Joniškio žemės ūkio mokyklą baigę mokiniai. Mokyklos direktorius Liudas Jonaitis atidarė konferenciją ir pasveikino jos dalyvius.
Pirmoji konferencijos dalis buvo skirta pranešimams. Pranešimus skaitė ir mūsų mokyklos profesijos mokytojai Erika Pusvaškė („Jaunimo verslumo ugdymas Mažeikių politechnikos mokykloje“), Vilma Šiaulienė („Profesijos mokytojų vadybinių kompetencijų įtaka vykdant profesinį veiklinimą mokykloje ir už jos ribų“), Mindaugas Jonauskis („Dekoratyvinio apšvietimo panaudojimo galimybės“) ir Asta Rimkienė („Kūrybiškumo ugdymas praktinio mokymo pamokose pasitelkiant informacinių ir komunikacinių technologijų naujoves“).
Antroje konferencijos dalyje savo sėkmės istorijomis dalinosi Joniškio žemės ūkio mokyklą baigę mokiniai. Kiekvienas iš jų papasakojo unikalią savo sėkmės istoriją, akcentavo, kad jų gabumai buvo atskleisti profesinėje mokykloje, kad jais buvo pasitikima, tai ir pastūmėjo juos į sėkmę.
Konferenciją papuošė stendiniai pranešimai, kuriuos dalyviai aptarė diskusijų metu. Mūsų mokyklos profesijos mokytoja metodininkė Vilma Šiaulienė pristatė stendinį pranešimą „Mokinių profesinio veiklinimo patirtis ir veiklos rezultatai“, kuris sulaukė didelio dalyvių susidomėjimo.
Konferencijos dalyviai tobulino profesines kompetencijas, dalijosi gerąja patirtimi su kolegomis. Visiems dalyviams buvo įteikti dalyvio pažymėjimai.

Tatjana Kinčinienė, verslo ir paslaugų profesinio mokymo skyriaus vedėja

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla