Atvirų durų diena 2017 

Balandžio 19 dieną Mažeikių politechnikos mokykloje vyko renginys „Atvirų durų diena 2017“.

Renginio metu pagrindinių mokyklų, gimnazijų mokiniai ir jų tėveliai turėjo galimybę susipažinti su Mažeikių politechnikos mokykla, specialybėmis, karjeros galimybėmis, pabendrauti su mokiniais.
Renginyje „Atvirų durų diena 2017“ dalyvavo Jievaro, Kalnėnų, Pikelių, Balėnų pagrindinių mokyklų, Skuodo rajono Ylakių gimnazijos mokiniai.
11 valandą visų svečių mokyklos aktų salėje laukė mokyklos mokiniai, muzikos, šokių būrelio nariai ir būsimi apeigų ir švenčių organizatoriai, kurie kartu su mokyklos direktore Vida Lumpickiene atidarė renginį „Atvirų durų diena 2017“. Ugdymo karjerai koordinatorius Vaidas Andrijaitis pristatė Mažeikių politechnikos mokyklą. Apie studijų privalumus baigus profesinę mokyklą papasakojo svečias iš Šiaulių valstybinės kolegijos – elektros inžinerijos katedros vedėjas Marius Kernagis.
Vėliau atvirų durų dienos svečiai turėjo galimybę „prisiliesti“ prie visų specialybių: pirmame mokyklos aukšte jų laukė mokytojai ir mokiniai su įvairiausiomis veiklomis. Taip pat galėjo pabendrauti su mokyklos gimnazijos skyriaus mokytojais, kurie pakvietė į pamokas pažvelgti kitu kampu.

Vaidas Andrijaitis, ugdymo karjerai koordinatorius

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla