Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017

„Patyčių ir kitokio žeminančio elgesio Lietuvoje nepaprastai daug.

Tačiau džiugu, kad atsiranda vis daugiau nepritariančių kitų žmonių žeminimui viešojoje erdvėje“, – sako „Vaikų linijos“ vadovas, psichologas dr. Robertas Povilaitis. Jo vadovaujama įstaiga šiais metais jau aštuntą kartą organizavo „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ“. Vaikų linijos specialistai nori padrąsinti žmones, matančius, kaip yra užgauliojami, žeminami kiti asmenys, aiškiai išsakyti ir parodyti savo nepritarimą patyčioms.
Mūsų mokykloje „Veiksmo savaitei BE PATYČIŲ“ ruošėmės iš anksto. Kovo mėnesį pirmo kurso mokiniams organizavome lankstinukų konkursą „Aš prieš patyčias“. Mokiniai patys rinkosi temas, ieškojo aktualios informacijos. Lankstinukus sukurti jiems padėjo socialinė pedagogė Ineta Grinkevičienė ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė Nina Steponavičienė. Geriausi darbeliai eksponuojami parodėlėje, mokyklos bendruomenė gali įvertinti mokinių pastangas.
Kovo 22 d. pirmo ir antro kurso mokiniams organizuota bendra grupių valandėlė „Patyčios – mūsų visuomenės priešas“. Jos metu prisiminėme svarbiausią, aktualiausią informaciją apie patyčių prevenciją, žiūrėjome vaizdo medžiagą, dalijome įvairius lankstinukus apie tai, kaip gyventi be patyčių. Renginio metu padėkos raštais ir suvenyrais apdovanoti lankstinukų konkurso geriausių darbų autoriai.

Ineta Grinkevičienė, socialinė pedagogė

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla