Vykdomas priėmimas į bendrojo ugdymo klases

Mokinių ir tėvelių dėmesiui

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 9 ir 10 klases (I ir II gimnazijos klases).

 

Suaugusiųjų vidurinis ugdymas

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 11 ir 12 klases (III ir IV gimnazijos klases)
pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.


Prašymus galima teikti el. paštu: priemimas@mazeikiupm.lt

Smulkesnė informacija tel. 8443 20483

Prašymų formas rasite čia

   

Informacija dėl mokymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu

   

Kompetencijų vertinimas karantino laikotarpiu

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija parengė mokinių įgytų kompetencijų vertinimo pakeitimus karantino laikotarpiu.

Plačiau skaitykite čia.

   

   

ŽIV ir AIDS – aktuali šių laikų problema 

1981 metais pasaulyje buvo užregistruotas pirmasis AIDS atvejis. 1988 metais įvyko visų pasaulio šalių Sveikatos ministrų susitikimas, kurio metu nuspręsta keistis su šia liga susijusia informacija tarp medikų ir minėti gruodžio 1-ąją kaip Kovos su AIDS dieną.

ŽIV infekcija sparčiai plinta tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje. Apie keturiasdešimt milijonų vyrų, moterų ir net vaikų jau yra mirę nuo AIDS. Kasmet sužinome, kiek dar naujų mirčių pagausina šią statistiką. Kaip teigia Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro vadovas, profesorius Saulius Čaplinskas, Europoje situacija taip pat keičiasi. Deja, ne į gerąją pusę. Pavyzdžiui, pernai Europoje nustatyta 142 tūkst. naujų ŽIV atvejų ir tai daugiausiai per metus registruotų ŽIV infekcijos atvejų per visą ŽIV infekcijos registravimo laikotarpį. Lietuvos Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras pateikia informaciją, kad iš viso Lietuvoje iki lapkričio 1 d. nustatyta 2519 ŽIV užsikrėtusiųjų asmenų, iš kurių dauguma (80 proc.) – vyrai, 20 proc. – moterys. Šiemet per dešimt šių metų mėnesių Lietuvoje nustatytas 141 naujas ŽIV infekcijos atvejis. Iki šiol nėra vaistų, galinčių išgydyti šią ligą, nors ir yra sukurta keletas medikamentų, stiprinančių žmogaus imunitetą ir padedančių pratęsti ŽIV užsikrėtusio asmens gyvenimą.
Sveikata yra mūsų visų brangiausias turtas. Ją išsaugoti galime tik turėdami reikalingų žinių ir elgdamiesi atsakingai. Tad mokykla kiekvienais metais prisijungia prie Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro skelbiamos iniciatyvos „AIDS: geriau žinoti“.
Šiemet renginiui ruošėmės iš anksto. Kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Vitalija Pociene inicijavome piešinių ir socialinės reklamos konkursą „Žalingiems įpročiams – NE“. Dailės mokytoja Asta Perminienė paskatino mokinius dalyvauti konkurse, suorganizavo darbų parodėlę. Pirmo kurso grupių mokinių komandos kartu su grupių auklėtojais susirungė protų mūšyje apie ŽIV ir AIDS problemas. Šiame prevenciniame renginyje susikovė penkios komandos. Pirmąją vietą laimėjo PV-48 grupė, antrąją – vienodą taškų skaičių surinkusios AS-45 ir EM-47 grupių komandos, o trečiąją – AP-49 grupės komanda. Mokiniai apdovanoti padėkos raštais, saldainiais, Mažeikių policijos komisariato suvenyrais. Atskiru prizu apdovanotas PV-48 grupės mokinys Lukas Perminas, kurio piešinys žalingų įpročių tema pripažintas geriausiu.

Ineta Grinkevičienė, socialinė pedagogė

   

Patyčių dėžutė  

   

Savu keliu  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla