Vykdomas priėmimas į bendrojo ugdymo klases

Mokinių ir tėvelių dėmesiui

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 9 ir 10 klases (I ir II gimnazijos klases).

 

Suaugusiųjų vidurinis ugdymas

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 11 ir 12 klases (III ir IV gimnazijos klases)
pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.


Prašymus galima teikti el. paštu: priemimas@mazeikiupm.lt

Smulkesnė informacija tel. 8443 20483

Prašymų formas rasite čia

   

Informacija dėl mokymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu

   

DĖMESIO!

Konkursas Mažeikių politechnikos mokyklos
Viekšnių skyriaus vedėjo pareigoms užimti
vyks 2020 m. liepos 16 d. 10 val. 
mokyklos nuotolinio mokymo klasėje (D-203 kab.).

   

   

Mokinių supažindinimas su profesijomis 

Mūsų mokyklos mokytojai lapkričio pabaigoje lankėsi Akmenės rajono Ventos gimnazijoje. Susitikimo tikslas – supažindinti devintokus ir dešimtokus su mūsų mokykla.

Ugdymo karjerai koordinatorė Lijana Vėliūtė-Balzerienė papasakojo ventiškiams, kokių specialybių galima įsigyti mokykloje, atsakė į mokinių klausimus.
Po to gimnazijos mokiniai buvo pakviesti atlikti įdomias ir originalias praktines užduotis. Interjero apipavidalintojo specialybės profesijos mokytoja Asta Perminienė demonstravo karoliukų vėrimo techniką. Mokinai turėjo galimybę susiverti kalėdinį angeliuką.
Apdailininko (statybininko) specialybės profesijos mokytojai Vida Karvauskienė ir Gintautas Budreckis stengėsi atskleisti savo profesijos specifiką ir sudominti įvairiais darbeliais. Mokiniai buvo mokomi gaminti paveikslėlius ant gipso kartono plokštės. Tai mokiniams, ypač vaikinams, labai patiko.
Naftos produktų operatoriaus specialybės ir aplinkos apsaugos darbuotojo specialybės mokytoja Juzefa Čapienė supažindino mokinius su laboratoriniais indais, reagentais, paaiškino, kaip gaminami tirpalai, atliekamos kitos laboratorinės operacijos. Mokiniai naudojo cheminius indus, prietaisus, atliko chemines reakcijas, ruošė tirpalus, svėrė, filtravo.
Elektrotechnikos specialybės mokytojas Mindaugas Jonauskis papasakojo apie elektros variklių valdymą, elektros apšvietimo valdymo būdus, supažindino su elektros instaliacijos montavimo naujovėmis. Mokytojas pademonstravo pereitų metų abiturientų technologijos egzamino darbus. Vaikinai labai susidomėjo specialybe, klausė apie mokymosi tęstinumą ir įsidarbinimo galimybes. Ne vienas jų išsakė mintį, kad baigę dešimtą klasę planuoja mokytis mūsų mokykloje.
Mūsų mokykla su Ventos gimnazija ir jos mokytoja Aida Sinkevičiene, kuri rūpinasi mokinių profesiniu švietimu, bendradarbiauja ne pirmi metai. Ne tik mes esame kviečiami ir svečiuojamės gimnazijoje, bet ir gimnazijos mokiniai šiais metais žada atvykti į svečius ir išsamiau susipažinti su mūsų mokykla.

Lijana Vėliūtė-Balzerienė, ugdymo karjerai koordinatorė

   

Savu keliu  

   

Patyčių dėžutė  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla