Dalyvavome konkurse „Suvirintojas 2015“

Mūsų mokyklos SED-27 gr. mokiniai Mantas Lalas, Mantas Petrikas ir Nerijus Šopauskas (profesijos mokytojas Antanas Kupstys) dalyvavo nacionaliniame suvirintojo mokymo programos profesinio meistriškumo konkurse „Suvirintojas 2015“, kuris vyko Alytaus profesinio rengimo centre.

Konkurse dalyvavo 10 komandų iš įvairių Lietuvos profesinio mokymo įstaigų. Suvirintojai asmeninėje varžybų kategorijoje virino 3 suvirinimo būdais: MMA, MIG/MAG ir TIG, o komandinių varžybų rezultatai buvo nustatomi remiantis 3 komandos narių pasirodymu individualiose varžybose.
Nerijus Šopauskas asmeninėse MMA varžybose (metalų lankinis suvirinimas glaistytais elektrodais) laimėjo pirmąją vietą, o Mantas Lalas TIG varžybose (metalų suvirinimas nelydžiais elektrodais) – antrąją vietą. Mokyklos komanda laimėjo antrąją vietą. Nugalėtojams ir dalyviams buvo įteikti medaliai, padėkos ir asmeninės dovanos – automatiškai tamsėjantis suvirinimo skydelis, vadinamasis chameleonas, marškinėliai, suvirinimo įrankiai.
Kol mokiniai atliko konkurso organizatorių pateiktas užduotis, mokytojai dalyvavo ekskursijoje į UAB „Lanksti linija“, kuri projektuoja ir gamina metalo gaminius. Paskui UAB „Klaipėdos technika“ ir UAB „Serpantinas“ demonstravo virtualų suvirinimo aparatą ir dujas, naudojamas suvirinimui. Dalyviai susipažino su Alytaus profesinio rengimo centro moderniai įrengtais mokomaisiais kabinetais, laboratorijomis ir praktinio mokymo dirbtuvėmis.

„Žvilgsnio“ korespondentė B. Butnoriutė

   

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla