Vykdomas priėmimas į bendrojo ugdymo klases

Mokinių ir tėvelių dėmesiui

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 9 ir 10 klases (I ir II gimnazijos klases).

 

Suaugusiųjų vidurinis ugdymas

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 11 ir 12 klases (III ir IV gimnazijos klases)
pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.


Prašymus galima teikti el. paštu: priemimas@mazeikiupm.lt

Smulkesnė informacija tel. 8443 20483

Prašymų formas rasite čia

   

Informacija dėl mokymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu

   

DĖMESIO!

Konkursas Mažeikių politechnikos mokyklos
Viekšnių skyriaus vedėjo pareigoms užimti
vyks 2020 m. liepos 16 d. 10 val. 
mokyklos nuotolinio mokymo klasėje (D-203 kab.).

   

   

Renginys apie sporto ir verslo integraciją 

Mokykloje vyko rajoninis renginys „Sportuodamas tobulėk visapusiškai“. Renginį vedė jo iniciatorė - ekonomikos ir verslo pagrindų mokytoja Erika Pusvaškė. Renginio tikslas - skatinti mokinius domėtis aktyviu judėjimu, kuris turi įtakos asmenybės tobulėjimui.

Renginį pradėjo ir visus pasveikino mokyklos direktorė Vida Lumpickienė. Ji džiaugėsi, kad šis netradicinis renginys vyksta verslumo savaitės metu, kuri organizuojama jau ketvirti metai. Smagu, kad visada sulaukiame mokytojų ir mokinių iš kitų mokyklų. Direktorė kalbėjo, kad sportas vienam – tai kasdieninis darbas, kitam – laisvalaikio praleidimas, svarbu, kad jis teiktų malonumą, vylėsi, kad šis renginys paskatins sportuoti, keisti gyvenimo būdą, linkėjo neužmiršti paprastų gyvenimo tiesų – būti sveikiems, energingiems, aktyviems.
Renginyje dalyvavo ekonomikos ir kitų dalykų mokytojai ir mokiniai iš Gabijos gimnazijos, Merkelio Račkausko gimnazijos, Senamiesčio pagrindinės mokyklos, Sodų pagrindinės mokyklos, Politechnikos mokyklos ir Viekšnių skyriaus. Skaityti įdomūs pranešimai apie sportą ir meną, sportą ir verslumą, pateikta nuotaikinga parodomoji programa.
Merkelio Račkausko gimnazijos šokių mokytoja Jurgita Juodpusytė savo pranešime „Sportas ir menas viename“ teigė, kad sportas ir menas vienas kitą papildo, pristatė Pilateso metodą kaip viso kūno mankštos sistemą. Mokytojos vadovaujamas kolektyvas „Allegro“ pademonstravo šokio ir teatro improvizaciją, pašoko smagų lindyhopo šokį. „Šokis išlaisvina minties energiją, šokis tampa mūsų gyvenimo dalimi, susipažįstame su įvairiais šokio žanrais, kad galėtume atsiskleisti kaip kūrėjos“, - kalbėjo šokėjos.
Sportinių šokių studijos „Spindulys“ treneris Mindaugas Banys diskutavo, kaip šokis keičia asmenybę - išvysto muzikalumą, koordinuoja judesius, ugdo pasitikėjimą savimi. Treneris papasakojo, kad jo kolektyve šoka įvairaus amžiaus šokėjai - nuo 5 metų iki pensinio amžiaus, pristatė penkiolikmečių šokėjų porą, kuri pašoko uždegantį šokį ča ča ča.
Linijinių šokių grupės vadovė Inga Krikščiukienė skaitė du pranešimus. Viename ji akcentavo linijinių šokių specifiką - juos galima šokti visur ir visada, nes nereikia poros. Pastebėjo, kad linijiniai šokiai yra svarbi laisvalaikio praleidimo, sveikatingumo ir saviraiškos priemonė, vardino, kodėl žmonės mėgsta linijinius šokius. Grupės šokėjos pademonstravo linijinių šokių žingsnelius bei pašoko nuotaikingą šokį. Kitame pranešime vadovė supažindino su kalanetika, jos istorija, principais. Teigė, kad žmonės, propaguojantys kalanetiką, labiau jaučia savo kūną, pasikrauna jėgų ir energijos, mažėja psichinė įtampa. Tai savotiška meditacija judesyje.
„Šokis – lyderystė, ugdantis verslumą“ – tokia šokių kolektyvo „Džesi“ vadovės, Gabijos gimnazijos šokių mokytojos metodininkės Simonos Gargasienės pranešimo tema. Ji atkreipė dėmesį, kad šokis ugdo tokias lyderio savybes, kaip atkaklumas, drąsa, veržlumas, ryžtingumas, bendradarbiavimas, atsakomybė. Kolektyvas atliko jausmingą rumbą.
Modernaus šokio kolektyvo VšĮ „Šokio banga“ direktorė Inga Diržininkienė ir choreografė Edita Gaižauskienė pasakojo apie zumbą – iššūkį sau. Tai nauja fitneso rūšis, jungianti aerobiką su šokiu. Audringų žiūrovų aplodismentų sulaukė pačių vadovių ir kolektyvo atliekama zumba.
Kita renginio dalis buvo skirta futbolininkams ir krepšininkams. Į mokyklą atvyko Aurelija Jurkuvienė, futbolo klubo „Atmosfera“ direktorė, jo prezidentas Nerijus Gudaitis, treneriai Antanas Bulošas, Gintaras Juodeikis bei klubo komandos nariai. Pranešime „Užauk ir tvirtėk su futbolo kamuoliu“ klubo prezidentas akcentavo komandinio darbo svarbą: „Jei gera verslo komanda, tai ir verslas sekasi. Pergalės siekimas – tai ryžtas, pasiaukojimas, disciplina, ištvermė, noras tobulėti. Reikia išmokti susidoroti su iškilusiais sunkumais, nugalėti baimes. Geriausias priešnuodis – savitaiga ir susitelkimas. Tiesiog reikia mylėti tai, ką darai“. Treneris ir klubo direktorė papasakojo apie klubą, komandas, treniruotes, sportinius pasiekimus, futbolo šventes, džiaugėsi futbolo aikšte, viena geriausių Lietuvoje.
Apie mūsų miesto krepšinio klubo komandą Mažeikių „Mažeikiai“ papasakojo jos direktorius Giedrius Petrulevičius. Jis kartu su klubo treneriu Aloyzu Rudžiu ir komandos nariais atsakė į klausimus, kvietė atvykti stebėti varžybas. Komandos kapitonas Darius Pakamanis, baigęs mūsų mokyklą, papasakojo apie savo karjerą užsienio valstybėse - Vokietijoje, Ukrainoje, Ispanijoje.
Klubo direktorius mokyklos direktorei padovanojo krepšinio kamuolį su komandos žaidėjų parašais.
Sporto salėje vyko parodomosios 3x3 krepšinio varžybos. Taip pat buvo pademonstruota ir futbolo kamuolio valdymo technika.
Renginio pabaigoje svečiams buvo įteikti stalių ir interjero apipavidalintojų specialybės mokinių ir mokytojų pagaminti suvenyrai.

B. Butnoriutė, „Žvilgsnio“ korespondentė
   

Savu keliu  

   

Patyčių dėžutė  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla