Informacija dėl mokymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu

   

   

Verslumo savaitė 

Jau ketvirtus metus renginys „Verslumo savaitė“ sujungia mokyklos bendruomenę. Projekto sumanytojos - ekonomikos ir verslo pagrindų mokytojos Erika Pusvaškė ir Vilma Ramanauskienė - stengiasi ugdyti mokinių verslumo įgūdžius ir džiaugiasi, kad ir šiemet organizuojamos veiklos nepalieka mokinių abejingų.

Lapkričio 9 d. mokykloje vyko atvira pamoka „Ieškančio darbo atmintinė“. Ją vedė UAB „Saurida“ personalo direktorė Danguolė Steponaitienė. Paskaitoje buvo pateiktos rekomendacijos, kaip parengti gerą gyvenimo aprašymą, kaip pasiruošti susitikimui su darbdaviu ir kaip elgtis pokalbio metu. Mokiniai aktyviai bendravo ir diskutavo apie įsidarbinimo problemas.
Kitą dieną pažangiausi baigiamųjų kursų mokiniai ir juos lydintys profesijos mokytojai vyko į šias įmones: UAB „Darstamas“, AB „Axis Industries“, UAB „Elmaga“, UAB „Saurida“, UAB „Taumona“, UAB „Versona“, UAB „Omnitel“, Urvikių kultūros centrą, UAB „Mažeikių vandenys“. Mokiniai susipažino su įmonių veikla, vadovais, karjeros galimybėmis ir reikalingais darbo įgūdžiais. Vizitai įmonėse suteikė įdomią ir naują patirtį, leidžiančią mokiniams pamatyti ryšį tarp mokyklos ir įmonės.
Mokykla džiaugiasi, kad kiekvienais metais įmonių, kurias aplanko mokiniai, vis daugėja.

B. Butnoriutė, „Žvilgsnio“ korespondentė
   

Informacija dėl koronaviruso  

   

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla