Aplinkosauga ir menas

Aplinkos apsaugos darbuotojų specialybės AAD-51 gr. mokiniai lankėsi rekonstruotame Mažeikių muziejuje ir apžiūrėjo eksponuojamas parodas.

Ypač mokinius sudomino įspūdinga tarptautinė jubiliejinė dešimtoji fotografijos paroda-konkursas „Gyvos žemės mintys 2015“. Šios parodos organizatorių siekis - stiprinti žmonių atsakomybę už savo žemės likimą, atkreipti dėmesį į aplinkos problemas, prisidėti, kad būtų stabdomas gamtos niokojimas, oro, vandens ir žemės teršimas. Parodoje savo darbus eksponuoja 226 autoriai iš 14 pasaulio valstybių. Mokiniams įdomu buvo susipažinti, kaip aplinkos problemos perteiktos fotografijose, gėrėjosi jauniausios dalyvės, dvylikametės baltarusės, Margaritos Jarockajos darbais. Jos nuotraukos fotografų iki 20 metų kategorijoje pripažintos geriausiomis. Mokiniai rinko labiausiai jų specialybę atspindinčias fotografijas.
Merginos su įdomumu apžiūrėjo muziejuje eksponuojamus kuršių ir žiemgalių papuošalus, figūrėles, gintaro dirbinius, amuletus, dailias skaras, lovatieses ir kitus audinius. Visiems patiko Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto dėstytojų ir studentų restauruoti baldai, kiti eksponatai.
Taip pat mokiniai lankėsi miesto parke. Neseniai jame vyko praktinis seminaras „Kitaip rudenėjantis parkas“. Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai. Jie parką papuošė pačių sukurtais laumžirgiais. Mokiniai grožėjosi parką papuošusiais kūriniais, pamąstė apie glaudų žmogaus sąlytį su gamtos pasauliu. Pasak mūsų ekspozicijos iniciatorės, dailės vyr. mokytojos Astos Perminienės, gamta - vieninteliai mūsų namai. Parke mokiniai pamatė žemės meną - iš to, ką duoda gamta, kuriamas grožis, kuris visus džiugina.
Papuoštame parke lankėsi ir AO-53 gr. bei PO-30 gr. mokiniai su profesijos mokytojomis Vida Karvauskiene bei Gėne Janina Pavloviene.

„Žvilgsnio“ korespondentė B. Butnoriutė

   

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla