Vaikai – gyvenimo gėlės

Kiekvieną pavasarį Lietuvoje skelbiama akcija „Gegužė – mėnuo be smurto prieš vaikus“, skatinanti laimingą ir saugią vaikystę.
Į šią akciją įsijungė Mažeikių rajono socialiniai pedagogai. Gegužės 26 dieną Senamiesčio parke vyko renginys vaikams ir jaunimui „Vaikai – gyvenimo gėlės“.

Šventėje dalyvavo ir sveikinimo kalbą sakė Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys. Buvo iškelta simbolinė vėliava, iškilmingai atidaryta Vaikų alėja, sodinamos daugiametės gėles. Įvairios neformaliojo ugdymo įstaigos ir jaunimo organizacijos organizavo vaikų ir jaunimo užimtumą, vyko nuotaikingas koncertas. Renginį vedė mūsų mokyklos apeigų ir švenčių organizavimo specialybės mokinės Lina Beresnevičienė, Jolanta Kriaučiūnienė bei popamokinės veiklos organizatorius Vaidas Andrijaitis.
Į akciją įsijungė ir pirmo kurso mokiniai. Jie dalyvavo ne tik šventėje, bet palaikė ir įvairias idėjas. Viena iš idėjų – papuošti miesto viešojo transporto stoteles mokinių ir mokytojų sukurtais socialiniais plakatais, nukreiptais prieš smurtą. Plakatą kūrė AP-36 grupės mokiniai ir mokytoja Asta Rimkienė. Plakatas „Auginti – tai augti kartu su savo vaiku“ puošia autobusų stotelę Ventos gatvėje, netoli mūsų mokyklos.
Kita idėja – papuošti senamiestį. AP-26 grupės mokinės tapytomis mandalomis papuošė Laisvės gatvės namų langus (mokytoja Asta Perminienė).
Į renginį mokiniai atsinešė popierinių gėlių.

Daugiau plakatų galima pamatyti >>

Ineta Grinkevičienė, socialinė pedagogė

 

   

ES investicijos  

   

Savu keliu  

   

Patyčių dėžutė  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla