Elektros įrenginių elektromechanikų praktika Maltoje

2015 m. balandžio 20 d. – gegužės 11 d. du ER-32 gr. elektros įrenginių elektromechanikų specialybės mokiniai – Karolis Kesminas ir Kęstutis Gaubys - turėjo galimybę dalį praktikos atlikti Maltos pramoninio tipo įmonėje. Šią galimybę jiems suteikė Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras, kuris yra Erasmus+ programos projekto „Inžinerijos srities specialistai - ekonomikos variklis“ Nr. LLP-2014-1-LT01-KA102-000142 teikėjas.

Kauno oro uoste mūsų mokyklos mokiniai susitiko su lydinčiu profesijos mokytoju Jurij Makarov ir dar 8 mokiniais iš Zarasų žemės ūkio mokyklos, Švenčionių profesinio mokymo centro, Vilniaus technologijos ir verslo profesinio mokymo centro ir Alantos technologijų ir verslo mokyklos.
Maltos oro uoste mokinius pasitiko „Future Focus“ Ltd darbuotoja. Ji praktikantus apgyvendino šeimose. Gyvenimo sąlygos buvo geros – mūsų mokyklos mokiniai gyveno vyresnio amžiaus šeimoje, erdviame dviejų aukštų name, jiems buvo skirtas visas antras namo aukštas. Turėjo atskirą vonią, kambarį ir virtuvėlę.
Kitą dieną mokiniai vyko į „Future Focus“ Ltd įmonės būstinę, ten juos supažindino su praktikos atlikimo vietomis ir darbais, kuriuos turės atlikti. Mokiniai tiesė įvadinį kabelį, jungė šviestuvus, įrengė elektros instaliaciją pagal „maltietiškus“ standartus. Atlikę numatytus praktikos darbus, gavo Europass mobilumo pažymėjimus.
Savaitgaliais praktikantų laukė įdomi ir turininga kultūrinė programa - pažintis su Maltos kultūra, tradicijomis. Mokiniai grožėjosi didingomis ir puošniomis Maltos bažnyčiomis, lankėsi Maltos sostinėje Valetoje, paplūdimiuose, Blue Goro ir Gozos salose. Maltoje labai gerai išvystytas viešasis transportas, o bilieto kaina savaitei – 6,5 Eur - tad galėjo daug keliauti.
Mokiniai patobulino profesinius įgūdžius, susipažino su šalies kultūra, miestais, gamta.

Karolis Kesminas, projekto dalyvis, ER-32 grupės mokinys

Leonardo da Vinci paprogramė yra Erasmus+ programos dalis, Lietuvoje ją administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis projektas finansuojamas remiant Europos komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

 

 

stop view Info
/
   preview
   Album
   Photo
   Date
   Dimensions
   Filename
   File size
   Camera
   Focal length
   Exposure
   F Number
   ISO
   Make
   Flash
   Views
   Comments
   ozio_gallery_fuerte
   Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura

      

   ES investicijos  

      

   Savu keliu  

      

   Patyčių dėžutė  

      

   Virtuali mokymo aplinka  

   moodle tumb

      

   Informacija dėl koronaviruso  

      

   Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

      

      

      
      

   Mus remia

                   

      

   Partneriai

   europass banneris versliniku asociacijanecmrs

   tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

    

      
   © Mažeikių politechnikos mokykla