Respublikinis jaunųjų dizainerių konkursas-festivalis
„SAVAS STILIUS 2015“

Balandžio 16 dieną Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriuje vyko respublikinis jaunųjų dizainerių konkursas-festivalis „Savas stilius 2015“.

Pirmą kartą šiame konkurse dalyvavo Mažeikių politechnikos mokyklos interjero apipavidalintojų grupės mokiniai. Šiemet renginys išsiskyrė dalyvių gausa, žiūrovams pademonstruota net 24 rūbų kolekcijos.

Renginys tikslas - skatinti jaunimo kūrybiškumą ir bendravimą įvairiuose regionuose, nustebinti žiūrovus sugebėjimu panaudoti pačias netikėčiausias medžiagas, pristatyti savo kolekcijas visuomenei, skatinti jaunimo domėjimąsi kultūra, mados naujovėmis, išreikšti save kūryboje.

Interjero apipavidalintojų  AP-18 grupės mokinės sukūrė savitą kolekciją ir pavadino ją „Popierinė mada“. Pastebėjusios popieriaus paprastumą ir žavesį, nusprendė kolekciją gaminti, būtent, iš popieriaus. Popierius yra lakštinė priemonė ir turi tokių savybių, kurios leidžia jam suteikti įvairų pavidalą. Popierių pjaunant, kerpant, glamžant, sukant ar lankstant jo plastika ir estetika kinta. Mokinės sukūrė penkis skirtingus modelius iš tos pačios medžiagos – rudo vyniojamojo popieriaus. Šis popierius išsiskiria natūralumu, ekologiškumu, paprastumu. Taigi, kolekcijos sėkmė priklausė tik nuo kūrybiškumo ir popieriaus panaudojimo technologijų. Panaudotos skirtingos popieriaus apdirbimo technologijos įrodė, kad ši medžiaga gali būti naudojama ne tik interjero dekoracijoms gaminti, bet ir kuriant avangardinių rūbų kolekcijas.

Kolekciją  pristatė ir modelių vaidmenį atliko Dovilė Kovaitė (AP-18 gr.), Eglė Šateikytė (AP-26 gr.), Edita Rimkutė (AP-36 gr.), Gintarė Lukošiūtė (AP-36 gr.) ir Inga Baranauskaitė (AP-36 gr.).

Kolekcija „Popierinė mada“ sulaukė palankaus žiūrovų dėmesio, pagyrimų, buvo apdovanota Padėkos raštu ir dovanomis. Atskiru Padėkos raštu ir dovanėle apdovanota Dovilė Kovaitė.

Kolekciją pristačiusios mokinės grįžo į mokyklą kupinos naujų įspūdžių, idėjų ir įgavusios geros patirties.

Dėkoju AP-18 grupei už sukurtą rūbų kolekciją, o vykusioms mokinėms - už šaunų jos pristatymą konkurse.

Asta Rimkienė,
interjero apipavidalinimo profesijos vyr. mokytoja

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

ABOUT US  

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

               

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla