Vairuosi pats ar važiuosi su minia?

Vasario 27 d. keturiolika Mažeikių politechnikos mokyklos ir Viekšnių skyriaus mokinių ir trys lydinčios ekonomikos ir verslo pagrindų mokytojos B. Butnoriutė, V. Ramanauskienė, A. Grušienė dalyvavo verslumo skatinimo renginyje „Verslas veža“, kuris vyko Šiaulių arenoje.

„Verslas veža“ – tai galimybė savo kelio ieškančiam jaunam žmogui sužinoti, nuo ko ir kaip pradėti savo verslą ar kaip su verslu susijusią idėją paversti realybe.
Renginio metu pranešimus skaitė verslininkas, muzikantas Vytautas Medineckas-Ironvytas, aktorė, laidų vedėja Beata Tiškevič-Hasanova, derybų konsultantas, buriuotojas Paulius Egidijus Kovas, verslininkas, lenktynininkas Dainius Matijošaitis, licencijuotas viešo kalbėjimo treneris Igoris Vasiliauskas ir daug kitų, dėmesio vertų, pranešėjų. Mokiniai išgirdo įkvepiančių sėkmės istorijų, dalyvavo diskusijose, turėjo galimybę dalyvauti Kūrybiškumo treniruotėje, kurią vedė aktorė, teatro pedagogė Kristina Savickytė-Damanskienė.
Renginio dalyviams konsultacijas bei informaciją apie nuosavo verslo steigimą teikė VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su Ūkio ministerija, Valstybinės mokesčių inspekcijos, Lietuvos darbo biržos, SoDros, Šiaulių banko, DnB banko, Šiaulių pramonės ir amatų rūmų, JCI Šiauliai atstovai.
Iš renginio mokiniai grįžo kupini žinių, idėjų, optimizmo. Mokiniai ekonomikos ir verslo pagrindų pamokose papasakojo grupės draugams apie išgirstas idėjas ir įgytą naują patirtį.

Gintarė Lukošiūtė, AP-36 grupės mokinė

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

ABOUT US  

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

               

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla