Tirkšlių J. Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos mokiniai lankėsi mūsų mokykloje

Bendrojo ugdymo įstaigos daug dėmesio skiria karjeros ugdymui, ne išimtis ir Mažeikių rajono mokyklos. Tirkšlių J. Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos mokiniai, vykdydami programą Kūrybinė mugė „Mokinių profesinis veiklinimas, sukuriant palankias mokymosi aplinkas“, vasario 17-19 dienomis lankėsi mūsų mokykloje.

Ugdymo karjerai koordinatorė papasakojo tirkšliškiams, kokių specialybių galima mokytis mūsų mokykloje, atsakė į mokinių klausimus. Po to mokiniai lankėsi elektrotechnikos, statybos, dažymo, suvirinimo, šaltkalvystės, interjero apipavidalinimo, stalių dirbtuvėse, nuotolinio mokymo klasėje. Profesijų mokytojai supažindino su mokinius dominančiomis specialybėmis, atsakė į klausimus. Dauguma mokinių buvo nustebę, kad čia mokomasi ne tik kabinetuose, bet ir specializuotose praktiniam mokymui pritaikytose erdvėse. Tokios neįprastos ir didelės erdvės mokiniams paliko įspūdį. Per tris dienas mūsų mokykloje apsilankė 48 mokiniai.
Su Tirkšlių J. Vitkaus-Kazimieraičio pagrindine mokykla bendradarbiaujame jau ne pirmus metus. Toks supažindinimas su mokykloje ruošiamomis specialybėmis mokiniams yra naudingas. Džiugu tai, kad dauguma mokinių, baigusių dešimt klasių, renkasi mūsų mokyklą. Apsispręsti jiems padeda ir kiti profesinio veiklinimo užsiėmimai, atvirų durų dienos renginiai, mokyklos svetainė.

Lijana Vėliūtė-Balzerienė, ugdymo karjerai koordinatorė

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

ABOUT US  

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

               

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla