Kalėdinė gerumo savaitė

Kalėdos. Visų laukiama šventė, kuri asocijuojasi su eglutės puošimu, dovanų pirkimu, Kūčių ir Kalėdų šventinio stalo ruošimu. Mūsų mokykloje jau tradicija tapo Vaiko gerovės komisijos inicijuota ir kasmet organizuojama Kalėdinė gerumo savaitė.

Ši mintis kilo todėl, kad kiekvienoje mokykloje bei savivaldybėje veikianti gražiai pavadinta Vaiko gerovės komisija daug kam asocijuojasi su mokinių „blogiukų“ svarstymu, baudimu.
Gerumo savaitė buvo pradėta labdaros akcija. Pardavimo vadybininkų padėjėjų specialybės mokiniai (PV-39 gr.) rinko labdarai skirtus papuošalus, knygas, kitus smulkius gaminius. Džiugu, kad į šią veiklą įsijungė ne tik mokiniai ir mokytojai, bet ir visa mokyklos bendruomenė – valytojos, valgyklos darbuotojos, meistrai ir kt. Imitacinių įmonių būrelis, vadovaujamas vyr. profesijos mokytojos Vilmos Ramanauskienės, bei jaunųjų verslininkų būrelis, vadovaujamas profesijos mokytojos Erikos Pusvaškės, pateikė savo gaminių: žvakidžių, angeliukų iš makaronų, dovanų pakavimo dėžučių bei kt. dovanėlių. 
Pardavimo vadybininkų padėjėjams tai buvo tarsi ir praktinis prekybos mokymas – susirasti prekes, jas apskaityti, gebėti jas parduoti. Tiesa, pinigai už prekes buvo metami į aukų taupyklę – šuniuką. 
Paaukoti pinigai bus naudojami mokiniams iš sunkiai besiverčiančių šeimų: kam reikia, bus nupirkta šiltų batų, mokymosi reikmenų, maisto, drabužių. Labdaros akciją Vaiko gerovės komisija planuoja daryti ir prieš Velykas – tik bus organizuota kita forma ir apims platesnius visuomenės sluoksnius. 
Gerumo savaitės metu Kalėdų senelis, mokyklos Vaiko gerovės komisijos narė, profesijos mokytoja Angelė Kontenienė, su nykštukais jau nuo septintos valandos ryto vaišino mokinius karšta arbata bei sausainiais. Kad būtų šilčiau mokyklos mokiniai grojo ir dainavo smagias kalėdines dainas.
Mokiniai rodė gerumą mokytojams: dėkojo jiems ir linkėjo gerų švenčių. Taip pat mokinius bei mokytojus aplankė Kalėdų senelis su saldainiais. Tik jų veltui nedalino – tiek mokytojams, tiek mokiniams reikėjo parodyti išradingumą.
Vyko ir Kalėdų karnavalas, kuriame geriausiai pasirodė būsimieji apeigų ir švenčių organizatoriai (PO-40 gr.), pardavimo vadybininkų padėjėjai (PV-39 gr.) bei būsimieji suvirintojai (SED-38 gr.). 
Paskutinė Gerumo savaitės diena buvo „nuodėmių atleidimo diena“. Šią dieną mokytojai atleidžia mokiniams prasižengimus, mokiniai pamiršta nuoskaudas, lengviau ir maloniau gali atsiskaityti už praleistus kontrolinius ar kitus darbus.
Penktadienio vakare Vaiko gerovės komisijos atstovai dalyvavo Mažeikių rajono Vaikų našlaičių ir senelių globos namų Kalėdiniame karnavale ir padovanojo mokyklos mokinių darbelių bei labdaros akcijos metu surinktų dovanėlių.
Šeštadienį kartu su Mažeikių turistų klubu Globos namų vaikučiai vyko į pažintinį žygį po Žemaitijos nacionalinio parko Plokštinės gamtinį rezervatą. Šiems vaikučiams didžiausia dovana – paimti juos už rankos, kartu žygiuoti mišku, grožėtis ežeru, plaukti baidare, gerti karštą arbatą prie laužo. 
Linkime visiems šiltų, gražių, jaukių ir plačiąja prasme turtingų Kalėdų.

S. Čupkovienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

ABOUT US  

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

               

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla