Profesinio mokymo gerosios patirties sklaidos konkursas 2014 m.

2014 m. gruodžio 16 d. Vilniuje vykusioje konferencijoje „Geroji profesinio mokymo patirtis: 2014 metai“ paskelbti ir apdovanoti profesinio mokymo gerosios patirties konkurso „Profesinio mokymo ir verslo bendradarbiavimas“ laimėtojai.

Konkursą organizavo Švietimo ir mokslo ministerijos Profesinio mokymo ir orientavimo skyrius kartu su Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centru. Šių metų konkurso tikslas buvo paskatinti profesinio mokymo įstaigas tarpusavyje pasidalinti bendradarbiavimo su įmonėmis/ įstaigomis/organizacijomis sėkmės istorijomis.
Konkursui buvo atsiųstos 43 verslo ir profesinio mokymo bendradarbiavimo sėkmės istorijos. Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro diplomas ir atminimo prizas įteiktas Mažeikių politechnikos mokyklai už „Verslumo savaitę“. Mokykloje nuo 2012 m. organizuojamas projektas „Verslumo savaitė“. Šio projekto tikslas - skatinti mokinių inovatyvumą, bendravimą ir bendradarbiavimą, kritinį mąstymą, pažinti ne tik save, bet ir aplinką, kurioje jie gyvena. Visos savaitės metu mokiniai turi galimybę dalyvauti įvairiose veiklose: organizuojami įvairūs renginiai, kuriuose dalyvauja vietos verslininkai, „šešėliavimas įmonėse“ – edukacinės išvykos į įmones, o „protų mūšyje“ mokiniai varžosi su mokytojais bei verslo atstovais.
Gerosios patirties konkursui sėkmės istoriją pateikė ekonomikos ir verslo pagrindų mokytoja Erika Pusvaškė. Kartu su mokytoja Vilma Ramanauskiene didelį dėmesį skiria mokinių verslumo ugdymui, kuris yra neatsiejama mokinių ugdymo proceso dalis, kuris siejamas su jų mokymusi ir tobulėjimu, su asmenybės susiformavimu ir būsima jų karjera, kad ateityje jiems pavyktų sėkmingai vadovauti sau, įsidarbinti konkurencinėje darbo rinkoje arba susikurti sau darbo vietą įkuriant verslą.

„Žvilgsnio“ informacija

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

ABOUT US  

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

               

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla