Respublikinis profesinio meistriškumo konkursas

Mūsų mokyklos PV-41 gr. mokinys Edgaras Jastrumskis dalyvavo VšĮ Raseinių technologijų ir verslo mokyklos organizuotame Respublikiniame profesinio meistriškumo konkurse „Geriausias jaunasis verslininkas-2014“, skirtame mokiniams, besimokantiems pagal profesinio mokymo įstaigų apskaitos, vadybos bei ekonomikos krypties programas.

Mokinį konkursui ruošė ir į konkursą lydėjo ekonomikos ir verslo pagrindų mokytoja Erika Pusvaškė.
Pakalbinome Edgarą, sugrįžusį iš konkurso. 
Edgaras papasakojo, kad konkursas vyko visą dieną. Reikėjo atlikti įvairias užduotis: klausimai buvo susiję su įmonės įkūrimu, euro įvedimu Lietuvoje, pateikta atvejo analizė, dalykinis testas, reikėjo atlikti ekonominius skaičiavimus, išspręsti kryžiažodį. Konkurse dalyvavo 28 mokiniai iš įvairių Lietuvos profesinių mokyklų. Pasak Edgaro, konkursas buvo labai gerai organizuotas. Į konkursą mokinius atlydėjusiems mokytojams vyko seminaras.
Paklausėme Edgaro, kaip jam sekėsi prisistatyti, kadangi renginio programoje buvo pasiūlyta įvairių prisistatymo būdų – šokis, daina, eilėraštis, plakatas, patiekalas... Edgaras papasakojo, kad jis savo prisistatymą paruošė 3 kalbomis – lietuvių, anglų ir japonų. Japonų kalbą pasirinko todėl, kad jis domisi Japonija, jam patinka Japonijos kultūra. Atskirai prisistatymo užduotis nebuvo vertinama.
Dalyvius vertino kompetentinga komisija, kurios pirmininkė buvo Aleksandro Stulginskio Universiteto, Ekonomikos ir vadybos fakulteto, Verslo ir kaimo plėtros vadybos instituto dėstytoja doc. dr. Adelė Astromskienė, Žemaitijos kolegijos Rietavo fakulteto dėstytojai, verslo atstovai. Edgaras ir ekonomikos ir verslo pagrindų mokytoja E. Pusvaškė buvo apdovanoti padėkomis už dalyvavimą.
Edgaras džiaugėsi, kad ekonomikos ir verslo pagrindų mokytoja Erika Pusvaškė padėjo pasirengti konkursui, pateikė daug vertingos informacijos.
Vaikinas šiltai atsiliepė apie kitą konkurso dalyvę - mūsų mokyklos Viekšnių skyriaus mokinę Ritą Baltavičiūtę-, kuri konkurse laimėjo II-ąją vietą. 
Į klausimą, ar konkursas buvo naudingas, Edgaras atsakė teigiamai. Jis pasitikrino savo ekonomikos, verslumo žinias, prasmingai praleido laiką.

 „Žvilgsnio“ korespondentė B. Butnoriutė

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

ABOUT US  

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

               

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla