Protmūšis „AIDS: GERIAU ŽINOTI 2014“

Gruodžio 1 dieną visame pasaulyje minima AIDS diena. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras kasmet kviečia šia proga savo bendruomenėse organizuoti protmūšį „AIDS: geriau žinoti“.

Mažeikių politechnikos mokykla taip pat prisijungė prie šitos iniciatyvos. Renginyje dalyvavo šešios pirmo kurso mokinių komandos. Mokiniai iš anksto ruošėsi protmūšiui: gilino žinias apie ŽIV/AIDS, kūrė savo komandos pavadinimą, emblemą, šūkį. 
Renginyje dalyvavo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė Renata Vasiliauskytė ir skaitė pranešimą apie įvairias priklausomybes, jų ryšį su AIDS, informavo apie teisinę atsakomybę. Po to vyko protmūšis - komandos turėjo atsakyti į klausimus. Pertraukėlių metu mokiniai, žiūrėdami demonstruojamas skaidres, turėjo galimybę sužinoti daug naujų, naudingų ir įdomių dalykų apie ŽIV/AIDS.
Komandoms sekėsi puikiai. Mokinių atsakymus vertino komisija: gimnazijos skyriaus vedėja Snieguolė Kiškėnienė, policijos komisariato specialistė Renata Vasiliauskytė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vida Šakienė. I vietą laimėjo SED-38 grupės komanda, II vietą – SED-37 grupės komanda, III vietą – AS-34 grupės komanda. Nedaug atsiliko ir AP-36, EM-35, PV-39 grupių komandos. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir prizais.

Ineta Grinkevičienė, vyr. socialinė pedagogė

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

ABOUT US  

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

               

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla