Konferencija „Jaunimo finansai: sėkmė ir atsakomybė“

Neformalaus ugdymo būrelių „Imitacinės įmonės“ ir „Jaunieji verslininkai“ nariai dalyvavo konferencijoje „Jaunimo finansai: sėkmė ir atsakomybė“, kurią organizavo VšĮ „Edukacijos Ambasadoriai“.

Iš viso konferencijoje dalyvavo 10 mokinių: Gintarė Lukošiūtė (AP-36 gr.), Edita Rimkutė (AP-36 gr.), Gabrielė Latakaitė (AP-36 gr.), Ričardas Andrejevas (AP-36 gr.), Arvydas Dainauskas (AP-36 gr.), Talmontas Gintaras (SED-27 gr.), Jastrumskis Edgaras (PV-41 gr.), Lukošius Ernestas (SED-37 gr.), Matavičiūtė Indrė (PV-39 gr.), Monika Derkintytė (PV-39 gr.).
Konferencijoje susipažinome su labai įdomiais žmonėmis, jie pateikė daug naudingų patarimų, kurių prireiks gyvenime.
„Swedbank“ Asmeninių finansų instituto vadovė Odetos Bložienė papasakojo apie biudžetą, taupymo būdus, taip pat buvo aptarti išlaidų rūpesčiai, kaip juos mažinti.
Lietuvos banko darbuotoja Irmina Judickaitė skaitė labai įdomią paskaitą apie eurus: kas yra euras, ar euras yra stabili ir patikima valiuta? Sužinojome, kaip atpažinti tikrą valiutą nuo padirbtos, taip pat žiūrėjome vaizdo klipą apie eurus.
Po paskaitų turėjome praktinius užsiėmimus, kurių metu sužinojome, kaip tvarkyti savo asmeninį biudžetą, kaip investuoti savo pajamas.
Grįžusios iš konferencijos Edita Rimkutė ir Gintarė Lukošiūtė per ekonomikos ir verslo pagrindų pamoką pasidalino konferencijos įspūdžiais su grupės draugais. Visiems išdalino asmeninio biudžeto skaičiavimo lapus, kuriuos gavo konferencijoje, ir liepė susiskaičiuoti savo išlaidas ir pajamas. Parodė ir vaizdo klipą apie eurus, kurį matė konferencijoje.

Gabrielė Latakaitė, AP-36 grupės mokinė

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

ABOUT US  

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

               

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla