Vykdomas priėmimas į bendrojo ugdymo klases

Mokinių ir tėvelių dėmesiui

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 9 ir 10 klases (I ir II gimnazijos klases).

 

Suaugusiųjų vidurinis ugdymas

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 11 ir 12 klases (III ir IV gimnazijos klases)
pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.


Prašymus galima teikti el. paštu: priemimas@mazeikiupm.lt

Smulkesnė informacija tel. 8443 20483

Prašymų formas rasite čia

   

DĖMESIO!

Konkursas Mažeikių politechnikos mokyklos
Viekšnių skyriaus vedėjo pareigoms užimti
vyks 2020 m. liepos 16 d. 10 val. 
mokyklos nuotolinio mokymo klasėje (D-203 kab.).

   

Informacija dėl mokymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu

   

Vizitas Austrijoje su ERASMUS+ programa

Mažeikių politechnikos mokykla įgyvendina Erasmus+ Leonardo da Vinci programos asmenų mokymosi mobilumo projektą „Tradicinių amatų perteikimas profesinio mokymo pamokose“ (Nr.2014-1-LT01-KA102-000036). 

Spalio 19 – 25 dienomis į pirmąjį šio projekto vizitą Austrijoje išvyko mokyklos profesijos mokytojos Angelė Kontenienė ir Vilma Ramanauskienė. Vizite taip pat dalyvavo projekto partnerių - VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos bei VšĮ Kelmės profesinio rengimo centro – atstovai.
Pagrindinis šio projekto tikslas – suteikti galimybę medienos apdirbimo ir statybos sektoriaus specialistams tobulinti dalykines, profesines ir technologines kompetencijas, ugdyti kūrybiškumą, novatoriškumą ir verslumą.
Projekto veiklą Austrijoje koordinavo priimančios organizacijos Bildungsberatung & Vermittlunsagentur vadovė Aldona Biedermann. Didelis dėmesys buvo skiriamas tradicinių liaudies amatų elementų panaudojimui kuriant pastatų interjerą ir eksterjerą, šių amatų perteikimo galimybėms architektūroje, tradicinių staliaus ir dailidės darbų integravimui šiuolaikinėje statyboje.
Lankėmės naujai pastatytoje Tourismusberufsschule Villache profesinėje mokykloje, susipažinome su statybos eiga - nuo idėjos atsiradimo iki jos realizavimo, tradicinių liaudies elementų naudojimu moderniame interjere, naujausios ir moderniausios mokymo įrangos galimybėmis. 
Tilly Holzindustrie Gesellschaft klijuotos medienos plokščių fabrike susipažinome su naujausia automatizuota medienos apdirbimo įranga, įmonės produkcijos asortimentu, medienos plokščių naudojimu statybose bei gaminant baldus. 
Landhotel Metniztalerhof viešbutyje apžiūrėjome liaudies amatininkų dirbinių naudojimą kuriant naują interjerą. 
Kultūrinės programos metu pabuvojome Karintijos parlamente, kuris įsikūręs istoriniame Landhaus pastate. Susipažinome su restauruojamais Vyskupų rūmais. Aplankėme kelis senovinius Austrijos miestus ir pilis. Didelį įspūdį paliko senos, apleistos granatų kasyklos. Kopėme į aukščiausią medinę piramidę – Pyramidenkogel, vaikščiojome po kalnus. Taip pat ragavome austriškų valgių, pagamintų pagal senovinius receptus. Vizito metu lankėmės ir Austrijos sostinėje Vienoje. Nors aplankėme tik mažą Austrijos žemių dalį, bet ji mums liks nepamirštama.
Projekto Austrijoje metu patobulinome dalykines, profesines ir technologines kompetencijas, įgijome kūrybiškumo, novatoriškumo ir verslumo patirties. Įgytas žinias ir patirtį pristatysime mokyklos profesijos mokytojų metodinės grupės posėdyje, parengsime metodinę medžiagą pamokoms „Tradiciniai amatai šiuolaikiniame interjere, eksterjere ir buityje, perimant Austrijos patirtį“.

Vilma Ramanauskienė, vyr. profesijos mokytoja, projekto dalyvė

   

Savu keliu  

   

Patyčių dėžutė  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla