Supažindiname su mokykla

Mūsų mokyklos mokytojai spalio pradžioje lankėsi Akmenės rajono Ventos gimnazijoje. Susitikimo tikslas - supažindinti gimnazijos devintokus su mūsų mokykla.

Ugdymo karjerai koordinatorė Lijana Vėliūtė-Balzerienė papasakojo ventiškiams, kokių specialybių galima įsigyti mokykloje, atsakė į mokinių klausimus.
Po to gimnazijos mokiniai buvo pakviesti atlikti įdomias ir originalias praktines užduotis. Interjero apipavidalintojo specialybės profesijos mokytojos Asta Perminienė ir Asta Rimkienė demonstravo tapybos ant šilko ir ant stiklo techniką. Mokiniai vitražiniais dažais piešė paveikslą gamtos motyvais, atliko tapybos kompoziciją ant šilko. Kiekvienas turėjo galimybę pasidaryti nedidelį paveikslėlį.
Apdailininko (statybininko) specialybės profesijos mokytojai Vilma Šiaulienė ir Gintautas Budreckis stengėsi atskleisti savo profesijos specifiką ir sudominti įvairiais darbeliais. Mokiniai buvo mokomi gaminti paveikslėlius ant gipso kartono plokštės. Taip pat dekoratyviniu glaistu atlikti dekupažo darbelius - dekoruoti molinius vazonėlius.
Naftos produktų operatoriaus specialybės ir aplinkos apsaugos darbuotojo specialybės mokytoja Bronislava Butnoriutė supažindino mokinius su laboratoriniais indais, reagentais, paaiškino, kaip gaminami tirpalai, atliekamos kitos laboratorinės operacijos. Mokiniai naudojo cheminius indus, prietaisus, atliko chemines reakcijas, ruošė tirpalus, svėrė, filtravo.
Mūsų mokykla su Ventos gimnazija ir jos mokytoja Aida Sinkevičiene, kuri rūpinasi mokinių profesiniu švietimu, bendradarbiauja ne pirmus metus. Ne tik mes esame kviečiami ir svečiuojamės gimnazijoje, bet ir gimnazijos mokiniai šiais metais žada atvykti į svečius ir išsamiau susipažinti su mūsų mokykla.

 

„Žvilgsnio“ korespondentė B. Butnoriutė

 

stop view Info
/
   preview
   Album
   Photo
   Date
   Dimensions
   Filename
   File size
   Camera
   Focal length
   Exposure
   F Number
   ISO
   Make
   Flash
   Views
   Comments
   ozio_gallery_fuerte
   Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura

      

   Virtuali mokymo aplinka  

   moodle tumb

      

   Nuotolinio mokymo klasės
   užimtumo grafikas

      

   Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

      

   ABOUT US  

      

      

   Budintis sargas  

      
      

   Mus remia

                  

      

   Partneriai

   europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

   msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

    

      
   © Mažeikių politechnikos mokykla