Mokyklos turistų išvyka

Spalio 4 d. Tarptautinės gyvūnų dienos proga mūsų mokyklos turistai kartu su Mažeikių turistų klubu vyko prie Gegrėnų piliakalnio (Plungės raj.), ten kartu su Žemaitijos nacionalinio parko darbuotojais palydėjo išskrendančius paukščius, palinkėjo jiems sėkmės, ištvermės.

Taip pat kartu su nacionalinio parko ornitologais aukštoje, atviroje vietoje stebėjo paukščius. Paukščiai buvo stebimi, identifikuojami bei registruojami žurnale. Kadangi plika akimi paukščius sunku pastebėti, o tuo labiau nustatyti jų rūšį, buvo naudojamasi žiūronais bei teleskopu. Klausėmės skudučių muzikos bei grožėjomės puikiais šokiais, kuriuos šoko Platelių mokyklos mokiniai. 
Pasigėrėję paukščiais, visi draugiškai kibome į darbą - Gegrėnų piliakalno gražinimą – kirtome krūmokšnius, rinkome šakas. Aišku, po sunkių darbų reikia ir pailsėti, pabendrauti, taigi visi draugiškai prie laužo vaišinomės arbata, sumuštiniais bei sausainiais. Bet tuo viskas nesibaigė, turistai nebūtų turstai, jei nebūtų tokią puikią saulėtą diena aplankę dar vieno nuostabaus Lietuvos kampelio. Kaip tarėme, taip ir padarėme,- aplankėme Gardų ozą, kuris yra netoli Žemaičių Kalvarijos. Ir nenusivylėme. Mus nustebino puikus vaizdas, atsiveriantis į du širdies formos nuostabius tvenkinukus. Viename iš jų yra ir širdelės formos sala. Pasakojama, kad traktorininkas, kuris kasė tuos tvenkinius, buvo labai įsimylėjęs, todėl viename iš tvenkinių suformavo širdies formos salą, kurią skyrė savo mylimajai.
Džiaugiamės puikiu oru, šauniai praleistu savaitgaliu, lengvu žygiu ir kviečiame daugiau mokyklos mokinių įsijungti į Turistų klubo veiklą.

 

Evaldas Vaškys, PV-41 grupės mokinys

 

stop view Info
/
   preview
   Album
   Photo
   Date
   Dimensions
   Filename
   File size
   Camera
   Focal length
   Exposure
   F Number
   ISO
   Make
   Flash
   Views
   Comments
   ozio_gallery_fuerte
   Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura

    

      

      

   Virtuali mokymo aplinka  

   moodle tumb

      

   Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

      

      

      

   Budintis sargas  

      
      

   Mus remia

                   

      

   Partneriai

   europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

   msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

    

      
   © Mažeikių politechnikos mokykla