Mokytojų dienos šventė mokykloje

Spalio 3 dieną mokykloje buvo švenčiama Mokytojo diena. Ryte visus mokytojus pasitiko mokiniai ir pasveikino rudeniškos gėlės – jurgino – žiedu bei kiekvienam įteikė sveikinimą su prasmingais linkėjimais.

Apeigų ir švenčių organizatoriaus grupės mokiniai vaišino ką tik išspaustomis natūraliomis sultimis. Malonių staigmenėlių mokytojams parengė AO-40 grupės mokinė Aldona Budžienė. Mokytojai buvo pakviesti į mokytojų kambarį, kur vaišinosi gardžiais keksiukais. 
Pamokas vedė mokiniai. O mokytojai „tapo“ mokiniais, jiems pamokos vyko aktų salėje. Jų laukė trys pamokėlės. Nuotaikingai vyko aerobikos pamoka, kurią vedė AO-40 grupės mokinė Virginija Stonytė. Antroji pamoka buvo skirta susipažinti su joga – „čakroms atsiverti“ padėjo AO-40 grupės mokinės Roberta Mažutė ir Lina Beresnevičienė. Trečioji pamoka – „Juoko ir masažo terapija“. Pertraukų metu mokytojai žaidė įvairius žaidimus, vienas iš jų „Alibaba“ buvo žaidžiamas ypač entuziastingai.
Vėliau mokytojai vyko į Urvikių kultūros centrą, kur jų laukė edukacinė pamoka „Duonos keliu“. Atvykusius mokytojus pasipuošę tautiniais rūbais pasitiko mokyklos mokiniai. Koncertavo Urvikių kultūros centro kaimo kapelos muzikantai. Edukacinės pamokos metu mokytojai susipažino su duonos kepimo tradicijomis, patys turėjo galimybę išsikepti duonos kepaliuką. Taip pat mokytojai detaliau susipažino su lietuvių liaudies dainomis, šokiais, žaidimais. O drąsūs ir mėgstantys aktyvią veiklą galėjo pajodinėti žirgais.

 

Vaidas Andrijaitis, popamokinės veiklos organizatorius

 

stop view Info
/
   preview
   Album
   Photo
   Date
   Dimensions
   Filename
   File size
   Camera
   Focal length
   Exposure
   F Number
   ISO
   Make
   Flash
   Views
   Comments
   ozio_gallery_fuerte
   Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura

      

      

   Virtuali mokymo aplinka  

   moodle tumb

      

   Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

      

      

      

   Budintis sargas  

      
      

   Mus remia

                   

      

   Partneriai

   europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

   msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

    

      
   © Mažeikių politechnikos mokykla