Vykdomas priėmimas į bendrojo ugdymo klases

Mokinių ir tėvelių dėmesiui

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 9 ir 10 klases (I ir II gimnazijos klases).

 

Suaugusiųjų vidurinis ugdymas

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 11 ir 12 klases (III ir IV gimnazijos klases)
pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.


Prašymus galima teikti el. paštu: priemimas@mazeikiupm.lt

Smulkesnė informacija tel. 8443 20483

Prašymų formas rasite čia

   

Ugdymo karjerai specialistai lankėsi ekonomikos ir verslo pagrindų pamokose

VšĮ „Edukacijos Ambasadoriai“ ugdymo karjerai specialistai, administruojami Švietimo mainų paramos fondo, lankėsi AP-36 gr. ir PV-39 gr. ekonomikos ir verslo pagrindų pamokose.

Rugsėjo 22-24 dienomis PV-39 grupės mokiniams buvo pristatytas projektas „Edukacinių priemonių rinkinys profesijos konsultantams mokyklose“ ir pravestos 5 skirtingų formatų ir atitinkamų temų dalys: stalo žaidimas „Mano karjeros kelias“, kortelių labirintas „Karjeros pokyčiai“, simuliacija „Mano darbo diena“, karjeros situacijų analizė, konsultavimo priemonė-technika „Penkių kampų žvaigždė“. Šiuo projektu siekiama prisidėti prie ugdymo karjeros įvairovės didinimo, skatinti mokyklų ugdymo karjeros specialistus naudoti naujas edukacines priemones. Projekto nauda jaunimui yra neįkainojama - padeda lavinti karjeros valdymo įgūdžius, gebėjimus priimti sprendimus, strateginį ir kritinį mąstymą, supažindina su įvairiais karjeros vystymosi etapais, priežasties-pasekmės dėsniais, sprendžiamos realios situacijos, problemos, susipažįstama su nuolatinio mokymosi svarba, karjeros iššūkiais bei skatina atsakomybės veikti prisiėmimą.
Pateikiame kai kurių mokinių atsiliepimus apie projekto naudą.
Kaip teigia Monika Derkintytė, „VšĮ „Edukacijos ambasadoriai“ įdomi organizacija, kuri skatina jaunimą tobulėti, o užsiėmimų metu padėjo įvertinti savo galimybes, turimas žinias bei gebėjimus. Nuoširdžiai dėkoju mokytojoms, kurios lankėsi pas mus ekonomikos ir verslo pagrindų pamokose ir suteikė mums naujų žinių bei potyrių.
„Visi penki užsiėmimai, kuriuos turėjome kartu su VšĮ „Edukacijos ambasadoriai“, turi savo idėjas ir tikslą. Kiekvienas užsiėmimas padėjo patirti individualaus darbo ir darbo komandoje ypatumus, spręsti iškilusias problemines situacijas, suprasti save kaip asmenybę. Man tai neįkainojama patirtis, kuri padėjo sudėlioti mintis ir suprasti, kad einu tinkamu karjeros keliu“, - mintimis dalijasi Benitas Lisovskij.
„Konsultantų pravesti užsiėmimai man be galo patiko, kiekvienas užsiėmimas buvo vis kitoks, leidžiantis susipažinti su vis nauja situacija. Tokie užsiėmimai labai praplečia akiratį ir papildo žinias. Tikiuosi, kad VšĮ „Edukacijos ambasadoriai“ dar kartą atvyks pas mus į ekonomikos ir verslo pagrindų pamokas ir pateiks naujų žinių“, - teigia Agnė Juciūtė.

 

Erika Pusvaškė, ekonomikos ir verslo pagrindų mokytoja

 

stop view Info
/
   preview
   Album
   Photo
   Date
   Dimensions
   Filename
   File size
   Camera
   Focal length
   Exposure
   F Number
   ISO
   Make
   Flash
   Views
   Comments
   ozio_gallery_fuerte
   Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura

      

   Savu keliu  

      

   Patyčių dėžutė  

      

   Virtuali mokymo aplinka  

   moodle tumb

      

   Informacija dėl koronaviruso  

      

   Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

      

      

      
      

   Mus remia

                   

      

   Partneriai

   europass banneris versliniku asociacijanecmrs

   tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

    

      
   © Mažeikių politechnikos mokykla